Wpis z mikrobloga

Boxdel chce teraz pozyskać wykopków, żeby skupić się na Druidzie którego też nie lubią. Trudne te rozterki kogo powinniśmy dzisiaj j*bać xD Argument z boobsmenem nieco naciągany, bo nie pasował do pandory i był już omawiany publicznie zarówno w dramie Druida jak i w mediach internetowych. Do tego pandora dotyczy bardziej próby wykorzystania swoich małoletnich widzów przez twórców. Ale przypominajka o boobsmenie zawsze na plus xD dla nas to tylko oznacza, że Druid się w końcu wkurzy i nagra film na Boxdela i pewnie całe fame.
#famemma
  • 4
@nilmerg: sorry ale co by nie mówić to Boxdel nam dał tyle contentu: Magical, rafatus czy Fame mma. A kurdupel psa pająka i boobsmana. jako pasjonat dymow to wole Boxdela mimo ze to pajac co wygląda jak młody Tadeusz Drozda XD
via Wykop
  • 0
@sablewski69: przecież żaden z nich nie zniknie z internetu :P Druid dał też sporo, np. minę Polaka jak wyciągnął z tyłka nagranie na budowie i go z nim skonfrontował
@nilmerg: NO I CO WYSZLOZ TEGO ZE POLAKOWI POKAZYWAL JAK TY NIE ZOBACZYŁES XD rownei dobrze tam moigl mu pokazac Beatris pod prysznicem - wardega to szkodnik i hamulec dymow
via Wykop
  • 0
@sablewski69: wiesz, ja akurat nie mam ochoty oglądać jak się Polak i Zabielski z kimś r*cha, bardziej bawiła mnie sama reakcja Polaka jak wyszło, że ściemniał i szedł w zaparte. Nie wiem po co miałbym oglądać taki filmik, przecież logiczne było, że go nie udostępni bo dostałby pozew.