Wpis z mikrobloga

#zwrotnaskarb według mojej skromnej osoby wspomniany kolega widać, że jest z tych pozytywnych. Jeśli to przeczytasz wiedz, że Ci kobicuje w sukcesie na YT. Poczucie homuru jest, szczerość widać i oby tylko od #yanek aka gej z pasji nie wpłynął na Ciebie negatywnie. Posunięcie dobre czyli wspólny wyjazd celem rozpromowania kanału, lecz uwazaj na tego atencjusza bo jak mówi stare porzekadło "z kim przystajesz takim się stajesz"
  • 21
  • Odpowiedz
@owalneYeti: Obejrzałem połowę wczorajszego live (nie dałem rady więcej ze względu na beznadziejny dzwięk) i odnoszę takie samo wrażenie. Z odcinka na odcinek przekonuje się do tego gościa.

Ciekawe kiedy Janek będzie sapał, że wykop go lubi, a geja nie xD
  • Odpowiedz
@owalneYeti: spoko chlop sie wydaje, pracowity i jest sobą - nie to co janek który tylko by sie sztucznie uśmiechał na swoich filmach a na filmach u @zwrotnaskarb jak sie pojawi to taki smutny, widać że janek dwulicowy jest. Taki kompan podróży jak @zwrotnaskarb to skarb, janka nie stać na budzik ale ma kolege który codziennie go budzi bo janek taki zmeczony zyciem
  • Odpowiedz
@owalneYeti mnie koleś przekonuje dlatego, bo pokazuje te widoki i poszukiwania i chociaż wiem, gdzie są i co się dzieje. Jak wchodzę do yanka to #!$%@?, ćwiczenia, #!$%@?, robienie jedzenia i prawie w ogóle przebitek z plaży albo widoków z miasta, no dla mnie to jakiś #!$%@? żart XDDDD
  • Odpowiedz
@owalneYeti: Już go też nie biczujcie tak za tą znajomość z Yankiem, chłop ma prawo mieć o nim swoje zdanie i mieć chęć przyjaźni z nim. Bądźmy szczerzy, za każdym razem kiedy wasza kobita mówi żebyście przestali zadawać z przyjacielem zjebem to chcecie jeszcze bardziej.
Koniec końców @zwrotnaskarb nie jest jego widzem, z tego właśnie powodu nie może spoglądać na Yanka przez pryzmat YouTube. A kto wie, może Yanek na żywo
  • Odpowiedz
@owalneYeti: wiecie co ? Straszno mnie mega wykopem, a tu tyle miłych słów! Pozdrawiam was serdecznie i nie martwcie się, ja prosty chłopak w buedzie wychowany :D nie tak łatwo mnie zmienic😅 pozdrowionka :D
  • Odpowiedz
@Zoltafik: cholernie mi miło, z dzwieki3m jest problem przez ten beznadziejny internet w niektórych miejscach, ale w kolejnym ogarnę to bardziej Założę zewnętrzny mikrofon, co by szanować wasze uszy ! Pozdrowionka !
  • Odpowiedz
@stworke: wierzcie mi lub nie, ale pomógł mi ten gość wiele razy, praktycznie za każdym razem mogłem na niego liczyć, a w moim życiu nie ma za wiele osób na których mogę polegać. Nie będę jego adwokatem, ale od początku mam wrażenie, że serio czasem przesadzacie z tym dokrecaniem mu śruby 🖐 mimo wszystko dziękuję za miłe słowaz będę się starał was nie zawieźć, ale bywajcie wyrozumiali wobec mnie 😅🖐
  • Odpowiedz
@fernandoo: dzięki stary, bo nie sądziłem że przeczytam coś miłego o sobie ! Piąteczka! 🖐 I mam prośbę, dawajcie mi konstruktywna krytykę, nie jestem zawodowym aktorem i naprwno wiele błędów przedemna, ale liczę na wasza pomoc by jak najszybciej je zniwelować! 😅
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: Ten portal dosłownie polega na przesadzaniu w dokręcaniu śruby. To największy zbiór malkontentów w tej częsci internetu i podpisuję się pod tym jako jeden z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wszystko właśnie polega na tej zabawie pozorów, twórca udaje że nie czyta komentarzy, nie wchodzi na wykop, ironizuje to co jest pisane a potem czerpie co mądrzejsze rady prosto z wypoku. Classic.
Kumam to co
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: wiesz co innego jak ktoś rzeczywiście jest szczery, a nie tylko udaje przed kamerą jak Janek, który po dostaniu słusznej krytyki obraził się i wyłączył komentarze, a teraz je moderuje żeby tylko były te, który łechtają mu ego. Albo jak Adaś, który na filmach niby kręci bekę z wykopu, a jak Desperadosków za dużo jebnie to przychodzi tutaj i wypisuje komentarze na poziomie 15 latka. Po Tobie jak na razie
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb błagam, tylko się nie #!$%@? jak yanek i niech pieniądze nie przyświecą Ci oczu, kup lepszą kamerę, mikrofon, ale nie zmieniaj się, nie bądź fałszywy itd
po prostu nie bądź jak twój kompan podróży, bo obecnie jesteś „lepszą stroną” tej wyprawy
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: widać że jesteś normalny i mamy wszyscy nadzieje że jak dojdzie ci subów i wyświetleń to nie będziesz brał wszystkich możliwych współprac jak popadnie a jak już coś bedziesz reklamował to zebys sprawdzał czy w ogóle dziala itd bo widzimy po innych ze z szanownego i lubianego tworcy w chwile może się to zmienić dla kilku złotówek. Ja Ci kibicuje, nagrywaj dalej (jak widac) z pasji, wprowadzaj jakieś ulepszenia żeby
  • Odpowiedz
@fernandoo: dzięki za słowa na mój temat ;) a o przesłaniające moje oczy pieniądze, możecie być spokojni ;) na lepszy sprzęt jeszcze trochę będę musiał odkładać, ale jak narazie, praktycznie każde oszczędności ładuje w to, by ten kanał dalej się mógł rozwijać. Pozdrawiam serdecznie!
  • Odpowiedz