Wpis z mikrobloga

#motoryzacja miał ktoś problem ze źle wpisanym przebiegiem na przeglądzie i wychodzi że jest cofany? Sprzedaję auto i ktoś mi pokazał na historia pojazdu.gov że rzeczywiście tak jest, sytuacja taka że przegląd był 5 lat temu, nie przeszedł i na drugim podejściu po tygodniu - pozytywnym został źle właśnie wpisany przebieg jakieś 13 tys km mniej, to moje auto i wiem że nic nie było cofane, i co w takim wypadku się robi? #kiciochpyta #auto
  • 6
  • Odpowiedz
@univac-ng Jak szukałem wozu do kupienia to trafiłem na takie coś. Zadzwoniłem do gościa i pytam wtf. Nie był świadom tego nawet. Następnego dnia zadzwonił, że już wszystko w porządku - faktycznie poprawiona wartość przebiegu. Nie widać nigdzie, że był wcześniej taki błąd
  • Odpowiedz
  • 0
@univac-ng ja tak mam. Parę lat temu pomylili się o jedno zero i wpisali mi 100k więcej. Dzwoniłem wszędzie ale nikt mi nie pomógł. Zawsze jeżdżę w to samo miejsce na przegląd i rok później machnęli ręką i wpisali właściwie. Fury jeszcze nie sprzedaje więc nie wiem czy będzie problem czy nie
  • Odpowiedz
@univac-ng: jak się cofa liczniki to o 50-100 tys i więcej... a nie o marne 13k... po co ktoś miał by to robić? nic z tym już nie zrobisz, bo powinieneś sprawdzić wtedy czy wszystko się zgadza... gdyby sprawa była świeża to co innego... Chyyba że warsztatowi pójdą ci na rękę
  • Odpowiedz
  • 0
@univac-ng Albo olewasz albo jedziesz na te stacje co źle wpisane i poprawiają. Tylko po takim czasie, jeśli to nie jest wujek Sławek to raczej nie poprawią przebiegu.
  • Odpowiedz