Wpis z mikrobloga

@reddin: ale co nie wyszło? to, że nie złapałeś, nie znaczy, że nie wyszło. Innym się udało, może jutro i tobie pójdzie lepiej. Miłego.
  • Odpowiedz
@reddin

Zawsze jak nie wyjdzie to ironia.


Ja tam odrazu zauważyłem ironię, i nawiązanie do tego że w znaleziskach dotyczących mandatów za prędkość często pojawiają się komentarze dotyczące infrastruktury i jej nienalezytego stanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: wytłumaczcie mi proszę dlaczego nie da się w przepisach zrobić zapisu że pijani kierowcy są sądzeni z paragrafu usiłowanie zabójstwa lub zabójstwo umyślne?!
przecież nawet idiota zauważy że zabieranie prawka i zakazy kompletnie nie działają...

brak uprawnień= 3 lata na dzień dobry i nie było by gadki "a sooo? drugi rasss mi nie sabiorą"
  • Odpowiedz
Ten z białego pojechał na krew, bo odmówił badania alkomatem.


@reddin: dobrze, że policja zdążyła dojechać do niego przed ojcem małego, zanim ten mu wykonał lobotomie butem
  • Odpowiedz
Ten z białego pojechał na krew, bo odmówił badania alkomatem.


@reddin: nawet lepiej, bo takiego badania nie ma jak podważyć, a z alkomatu można
  • Odpowiedz
  • 6
dobrze, że policja zdążyła dojechać do niego przed ojcem małego, zanim ten mu wykonał lobotomie butem


@eltanol3000: Ojciec był w karetce, matka w drugiej.
  • Odpowiedz
@reddin: dlatego przy takich przypadkach powinna być kara śmierci. Bo co z tego, że pójdzie do pierdla jak dostanie osobną cele albo będzie siedział z podobnymi do siebie ścierwami bez honoru
  • Odpowiedz
@reddin: "Mężczyzna nie powinien siadać za kierownicę, ponieważ za jazdę pod wpływem alkoholu miał orzeczony zakaz kierowania pojazdami." skur.wysyn... na szafot z nim
  • Odpowiedz