Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać że p-------y odgrywają ważną rolę również jeśli chodzi o kwestie zdrowotne w moim życiu. Boli mnie brzuch? Colka i fajka i przechodzimy. Jestem przeziębiony? Szlug w mordę i jeśli ma taki charakterystyczny smak to znaczy że grubsza sprawa. Nie zapomnę nigdy tego smaku, pierwszy raz poczułem go w czerwcu 2019r gdy miałem najgorsze przeziębieniem jakie pamiętam, przez miesiąc się męczyłem biorąc przy okazji dwa antybiotyki z których żaden nie pomógł a p-------y smakowały tragicznie mało bez czego i bym przestał palić, później samo przeszło
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@gargantel: ja z dwa tygodnie leczyłem się domowymi sposobami, później poszedłem do lekarza i dostałem antybiotyk, po tygodniu znowu do lekarza i kolejny antybiotyk, po kolejnym tygodniu skierowanie na prześwietleniem zatok i do laryngologa, zanim nadszedł mój termin u laryngologa (ok 3msc) to samo mi przeszło a ja jeszcze zjebe dostałem że po c---a przychodzenia jak nic mi nie jest xd
  • Odpowiedz
przez miesiąc się męczyłem biorąc przy okazji dwa antybiotyki z których żaden nie pomógł


@bArrek: ciężko żeby pomogły skoro typowe przeziębienia to wirusówki.
  • Odpowiedz
@bArrek: a może w kierunku alergii jeszcze pomyśl. znajomym płukanie zatok pomaga wiosną. bez tego też mega stany zapalne - łatwe do pomylenia z przeziębieniem.
Dobra, dość marudzenia pseudo-lekarskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bArrek: jak jestem przeziębiony lub chory to elektryk tylko jeszcze bardziej dobija.
W sumie zaleta dłuższej choroby lub grypy jest taka że odstawiam to na jakiś czas ale przez nawyk że musze coś robić w trakcie grania, pracy to pale (wcześniej musiałem coś podjadać, żuć gumę itd)
  • Odpowiedz