Wpis z mikrobloga

Skończyła mi się umowa z Playem i zastanawiam się nad tym do kogo powinienem przenieść numer żeby odciąć się od purpurowych. Tak naprawdę mało korzystam ze smartfona, mało dzwonię, mało piszę SMSów a z Internetu korzystam sporadycznie, więc jakaś oferta w której płacę tyle ile potrzebuję byłaby na rękę, w odróżnieniu od 40zł/msc które miałem przy MIXie u Playa, a w zamian miałem tylko 300min miesięcznie i po 3GB Internetu.

Oprócz Playa w okolicy są jeszcze wieże T-Mobile i Orange, więc chętnie posłucham porad który z tych dwóch operatorów ma lepszą ofertę.

#telefony #smartfon #play #tmobile #orange #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@supra107: Mało to znaczy ile? W Fakt Mobile i Virgin za 300 minut, 300 SMS i 300 MB w Fakcie albo 1 GB w Virgin zapłacisz 9 zł miesięcznie. W Virgin dokupisz internet 1GB - zł dopłaty. W Fakcie z kolei za darmo co tydzień 10 minut, 10 SMS i 50 MB internetu. W obu każde doładowanie daje rok ważności konta.
Jak jeszcze mniej to w obu jest też pakiet
  • Odpowiedz
@supra107:

Cross mobile 9zl za nolimit rozmów I sms I 12GB.

Vectra mobile umowa bezterminowa 20zl za no limit rozmów I sms 30GB ale potem no limit z predkoscia 1mbit/s.

Orange na karte, pakiet 200min, 200sms za 14zl/mc. Po przeniesieniu z innej sieci jest rok waznosci konta. Zasilając w aplikacji kwotami 5zl masz 12,5GB za każde zasilenie. Czyli 37.5GB/mc
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107, zależy nam na tym, abyś pozostał z nami na dłużej. Dlatego zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty poprzez czat dostępny w naszej aplikacji Play24. Chętnie porozmawiamy o Twoich dokładnych oczekiwaniach i postaramy się dobrać odpowiednią ofertę, aby spełniała Twoje oczekiwania.
  • Odpowiedz
@supra107: subskrypcja w heya 01, pobierają Ci z karty co miesiąc 19.99zł i masz wszystko bez limitu i nad to internetu. korzystają z nadajników tmobile.
  • Odpowiedz