Wpis z mikrobloga

zauważyłem sraczkę prawakow na wykopie związaną z panią minister ds. równości Kotułą i nasuwa mi się jedno pytanie (w zasadzie to dwa):
dlaczego wszyscy ci, którzy tak pieją o dyskryminacji mężczyzn czy to w kontekście wojska, czy to w kontekście emerytur, wypłat, obowiązków w pracy, aborcji czy czegokolwiek innego i ci który tak mocno piłują mordy o "julkach" "feminazistkach" i innych buzzwordach zazwyczaj nigdy nie proponują zmian, które dla mężczyzn wyszłyby na lepsze (przykładowo: brak poboru do wojska, obniżenie wieku emerytalnego dla mężczyzn), tylko takie, które dla kobiet wyszłyby na gorsze (przykładowo: pobór dla kobiet, podwyżka wieku dla kobiet)?

czy wasza troska jest poparta rzeczywistą dyskryminacją albo chociaż przeczuciem bycia dyskryminowanym czy po prostu zwykłą polacką zawiścią i bólem dupy o to że "ktoś ma (rzekomo) lepiej"?

proszę o odpowiedzi na pytania, szczególnie że ja jako mężczyzna jakoś niespecjalnie czuję się dyskryminowany w Polsce, a jakbym był to bardziej logiczne wydaje mi się walczenie o to żebym ja miał lepiej, a nie żeby inni mieli gorzej

#pytanie #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka
  • 21
  • Odpowiedz
@yungdupa: ktoś musi ulegać poborowi jest to w interesie państwa mamy równość i kobiety wszystkie powinny mieć nadane kategorie wojskowe jak któraś się nie nadaje do wojska to o tym powinien decydować lekarz a nie my szare wykopki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Odchod_Pasywny: słuchaj jak dla mnie możesz proponować obniżenie wieku emerytalnego nawet do fazy płodowej, ale jak skończysz #!$%@?ć niemerytoryczną techniką reductio ad absurdum to odpowiedz na pytania
  • Odpowiedz
@yungdupa: prawdopodobnie po to żeby wzbudzić zainteresowanie przeciwnej płci,jakby się mówiło o zniżeniu wieku emerytalnego dla mężczyzn to julki by miały to w nosie i nie ból dupiły
  • Odpowiedz
@yungdupa:

czy wasza troska jest poparta rzeczywistą dyskryminacją albo chociaż przeczuciem bycia dyskryminowanym czy po prostu zwykłą polacką zawiścią i bólem dupy o to że "ktoś ma (rzekomo) lepiej"?

Słuszna uwaga. Oczywiście, że ta druga opcja. To wynika z męskich kompleksów. Mężczyźni, którzy mają problemy ze sobą zawsze chcą sprawić, żeby inni mieli gorzej, bo nie mogą znieść faktu, że znajdują się na dole hierarchii. Dlatego właśnie chcą umniejszać innym, żeby
  • Odpowiedz
zauważyłem sraczkę prawakow na wykopie


@yungdupa: Rozumiem, że masz tak ograniczony umysł, że nie bierzesz pod uwagę, iż ktoś nie głosujący na prawicę może ją krytykować?

Wbrew pozorom nie chodzi im o jakieś górnolotne pobudki, tu chodzi tylko i wyłącznie o ratowanie własnego kruchego ego :))

@WyzwolonaPodrozniczka:

Co za bzdury,jakie ego,Co powiesz na to, że mamy ministerstwo równości jednostronnej, które w ogóle nie zajmuje się sprawami męskiej części społeczeństwa i
  • Odpowiedz