Wpis z mikrobloga

Ani jednego dziecka na ulicy z wiaderkiem czy piostelem. Wyjdę na dziada ale za naszych czasów to było wspaniałe święto. 8 rano start, różne tryby xD każdy na każdego, Ulica vs Ulica. Od rana każdy mokry ale też prawie zawsze pogoda była świetna.

#wielkanoc #lanyponiedzialek #kiedystobylo #gimbynieznajo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: ta, szczególnie lata 90 gdy patola wlewała wiadra wody do autobusów, ludzie często w odświętnym ubraniu, w gości, do kościoła a tu taki zjeb leje wiadro wody.
  • Odpowiedz