Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirko, czy oglądanie #onlyfans kiedy jestem w związku, ale nie ma w nim seksu to zdrada?

Jak jest seks, to sprawa jasna - partnerka raczej może oczekiwać że swoje potrzeby będzie się realizować z nią, a nie płacić babom za filmiki.

Ale w moim związku (3 msc razem) na razie nie ma seksu. Nie ma konkretnego powodu, po prostu temat się jeszcze nie pojawił. W związku z tym trochę żal mi anulować subskrypcje ulubionych lasek, bo i tak zaspokajam się sam. Jednak chce być w porządku wobec dziewczyny i mam dylemat.

Co sądzicie?

#zwiazki #pytanie #seks #onlyfans #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @sprawdzajacy @programista15cm czemu najeżdżacie na OP-a jak bialorycerze? Przecież brak seksu to tak samo wina jego dziewczyny jak jego. Oboje mają takie same możliwości inicjowania. Wręcz jej jest latwiej, bo kobiety dużo rzadziej są oskarżane o nadużycia seksualne.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
czemu najeżdżacie na OP-a jak bialorycerze? Przecież brak seksu to tak samo wina jego dziewczyny jak jego. Oboje mają takie same możliwości inicjowania. Wręcz jej jest latwiej, bo kobiety dużo rzadziej są oskarżane o nadużycia seksualne.


@mirko_anonim: nie najeżdżam - ja to nawet proponuje czekać z seksem do ślubu. Rzecz w tym że temat i tak sam się nie objawi to facet musi inicjować seks jak będą sygnały od niej
  • Odpowiedz