Wpis z mikrobloga

hej #mikrokoksy z #poznan jaka #silownia do polecenia w okolicy rynku łazarskiego? obecnie chodziłem do #justgym szwajcarska i była top tier dla mnie. fajnie jakby miała ławki olimpijskie do wyciskania, głównie wolny ciężar mnie interesuje (fajna suwnica/hack squat to plus). ktoś coś poleci? preferowany średni wiek to około 30.

Pozdrawiam serdecznie
  • 10
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: wymaganie sprzętowe to rozumiem, ale preferencja wieku to dla mnie beka, tam się idzie robić swoje. Ja lubię się popatrzeć na stare baby, ale jakby ich nie było nie czułbym różnicy bo trzeba zrobić swoje
  • Odpowiedz
@Summer92: stare baby to mam na myśli około 40 lvl bo ja mam 22. U mnie widziałem kilka razy 2 staruszki, ale zawsze robiły coś innego niż ja potrzebowałem. A takich blokujących nigdy nie spotkałem, mamy jedną poręcz do dipów to głównie wtedy robię z kimś na zmianę
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: staż treningowy /= wiem
22 latem może ćwiczyć od 15 roku życia a ktoś mający 30 zaczynać. Trzeba robić swoje a nie oglądać się na innych, chyba że się chce być wielkim chłopem to trzeba ćwiczyć tam gdzie wielkie chłopy
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: dla mnie przestrzeń właśnie odrzuciła od tej siłki :D. Bez sensu stodoła a sprzętu tyle co na dużo mniejszych albo i mniej. Obciążenie #!$%@? na hektarze stodoły i chodzisz jak na grzybach żeby zebrać cokolwiek na sztangę na płaską (które są dwie i jeden skos), szatnie ciasne i śmiesznie małe szafki. Dla mnie FF Kinepolis zaraz obok zjada dupą tą fitnesiarnie z fancy oskarkami ;) mimo, że sprzęt dużo starszy
  • Odpowiedz