Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zalesie #prawo #patologiazmiasta #bekazpodludzi #policja

W zeszla sobote bylem z dzieckiem na placu zabaw. Niebylo duzo ludzi bo pogoda byla taka sobie. No i na placu zabaw byl jakis #!$%@? ojciec ktory ciagle palil w tym sektorze atrakcji dla dzieci, i tak palil jak lokomotywa odpalal szluga od szluga. Na terenie calego tego obiektu rekreacyjnego jest zakaz palenia a nie ze tylko na placu zabaw - mniejsza.

Na poczatku mi to nie przeszkadzalo, ale jak typ stal akurat w tym miejscu gdzie ja bawilem sie z dzieckiem to tak.
Zwrocilem grzecznie uwage, dostalem odpowiedz ze bym nie cudowal. I typ dalej palil.

Dzwonie na policje, a dyspozytorka sie mnie pyta czy sie dobrze czuje i ze oni nie beda wysylac policji bo koles pali fajke. Kazala mi zrobic mu zdjecia i isc z tym na komisariat, juz to widze jak policja potem tego typa indetyfikuje. Mowie do babki ze jak policja nie przyjedzie i on nie przestanie to zgasze mu tego peta na czole.

30 min i policji niebylo.
Pan nie przestal palic po kolejnych prosbach.

Ciekawe czy typek pokaze ze ma jaja czy pojdzie na psy z wiadomych powodow ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
Ciekawe czy typek pokaze ze ma jaja czy pojdzie na psy z wiadomych powodow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze chciałbym zobaczyć taką akcję na żywo, jeśli naprawdę się wydarzyła;) Bo ślad na czole musiał się pojawić, a może jakaś blizna lekka. Gorzej jak pójdzie to wtedy machina ruszy, ale brałeś chyba to pod uwagę.
@mirko_anonim:
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zgasiłeś kolesiowi kiepa na czole? XD Szanuję, zrobiłem kiedyś to samo, Mariuszek się coś rzucał, że on dzwoni po policję, kolegów, #!$%@? wie po kogo jeszcze, ale nie robiło to na mnie wrażenia więc się ewakuował
  • Odpowiedz