Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem poniżej przeciętniaka w szkole, 4/10 z ryja, w liceum i gimnazjum czasem jakiś kolega z bezpośredniego sąsiedztwa gdzieś zaprosił, więc byłem między #przegryw a #failednormie. No wiecie, jak ktoś sobie przypomniał, że ja istnieję i gdzieś razem żeśmy wyszli, to nawet gadało i zachowywało się ok, ale potem oni się spotykali kolejne 5 razy beze mnie, a za 6-tym razem znowu ze mną. Więc byłem wyżej niż przegryw ale niżej niż normie a nawet failed normie, bo normikiem nigdy nie byłem. Zastanawiałem się jak zwiększyć swoją atrakcyjność, zacząłem się w szkole i na studiach lepiej ubierać, w jakieś modne koszule itp a nie tshirty, ale nic to nie dało. No ale miałem mega trądzik i do tego #babyface. W necie czytałem rady jaki zrób kasę, odnieś sukces, Juleczki będa się kleić, bo one potrzebują stabilności, potrzebują zaradnego mężczyzny, z którym stworzą wymarzoną rodzinę. No więc akceptowałem siebie w roli przyszłego #betamankomat, nie znając wtedy tego pojęcia. No i minęło trochę lat, mam dziś 37, trądzik minął, baby face jest wciąż ale przykrywam zarostem, skończyłem dwa kierunki studiów, jestem urzędnikiem, coś ala naczelnik wydziału, mimo braku dynaminy i znajomości, ale przez kompetencje i inteligencję/wykształcenie. W pracy oczywiście pełna powaga, nie flirtuję, nie podrywam, choć kiedyś się zakochałem jak jeszcze byłem urzędnikiem średniego szczebla w koleżance z pracy, czarującej brunetce, oczywiście nie wyznałem jej tego, byłem dumny, że raz się na kawę umówiliśmy, ale nic z tego nie wyszło, potem ona na szczęście odeszła z urzędu i została project manager w korpo. No ale czy na moją pozycję ktoś leci dzisiaj, jakaś Juleczka? No nie, bo po pierwsze, kraj się rozwinął, dziś na kasie za byle pracę płacą 50% tego, co ja mam netto, a nie 25% jak to było kiedyś no i bezrobocie nie wiem jakie jest dokładnie, ale chyba 4-5% a nie 15%. No i trądzik zszedł, twarz z zarostem jako tako wygląda, ale mam już zakola NW3 i atrakcyjność spadła, a nie wzrosła, do tego spore zmarszczki od opalania chyba. A urzędnikowi nie przystoi #przesczep włosów. Mam własne mieszkanie po dziadkach 63 metry w dobrej okolicy, ale co z tego, to mieszkanie i moja pozycja zawodowa nie są dziś atrakcyjne dla młodszej kobiety (szukam takiej, co mi dzieci urodzi, chcę mieć rodzinę). Cały #cope poszedł na nic, po prostu standardy i oczekiwania się mega szybko zmieniają i #hipergamia kobiet rośnie nieustannie. Rady z dzisiaj mogą być nieaktualne za 15 lat. #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Atrakcyjnnosc przez zakola to jedno ale nie zawsze, niektorym pasują
W dodatku chlopie babie latwo zakrecic w glowie, skoncz z blackpillem bo to jedno a zycie to drugie.

Ogarnij sie i zarywaj

"A urzędnikowi nie przystoi #przesczep włosów"
Jak chcesz to rob


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz