Wpis z mikrobloga

Heh. 4 lata temu prawie zrezygnowałem ze studiów z powodów depresji, że mam prawie 27 lat i nie zarabiam pieniędzy.
Przyszedl covid, który uratował mi dupe, bo przez 1.5 roku nie chodzilem na uczelnie i mogłem to przetrzymać na tyle długo, że już potem było mi żal nie skonczyc studiów.
Teraz wlasna działalność,0% vat. 14% ryczałtu i #!$%@? zus który odbiera smak życia xd
Dobra ale i tak się #chwalesie

#praca #pracbaza #wlasnadg #dg #wygranko
gracilis - Heh. 4 lata temu prawie zrezygnowałem ze studiów z powodów depresji, że ma...

źródło: temp_file1982504458222109908

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
@jmuhha dopóki jest to korzystam potem zmiana branży chociaz... mogą wyprodukować tumanów ale to nic nie zmieni. Jak zrobię spece to ja będę specem a oni tumanami. Koniec końców i tak przyjdą do mnie bo już po 4msc chca do mnie a nie do starych lekarzy.
  • Odpowiedz
@gracilis: Ciekawa sprawa co napisałeś, ale chyba warto było, bo zarobki godne, a nawet w niektórych rejonach pięknego kraju-extra. Chociaż to prawda, że ciężkie studia i większość kolegów zarabiających, a tu status student może dołować, ale jak widać warto było;)
  • Odpowiedz
@gracilis: oj oj jacy biedni ci lekarze, po studiach bez specki prawie 30k pensji za wypisywanie pozwoleń na kupienie leku, który wiem że jest mi potrzebny bez konsultacji z tym jełopem. Oni jeszcze maja czelnosc plakac wszedzie ze im mało xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Bipolar-: hehe widze dupka picze,a ty masz jakiś niezrozumiały problem ze sobą, bo raz mi piszesz, że jesteś na medycynie i to gówno studia, a lekarze nic nie potrafią, a raz jedziesz, że na szczęście nie masz z tym nic wspólnego. Widzę jakieś poważne zaburzenia u ciebie.

Mogę ciebie poratować, żebyś dziś się tak nie piekł, że i tak czeka mnie odrobienie 6 lat w państwówce za 5k netto miesięcznie prędzej
  • Odpowiedz
@gracilis: czytając twoje posty od dawna, to z tobą też jest coś nie tak i kompleksy masz mocne. Śmiem twierdzić, że nawet jesteśmy troche podobni

Mnie po prostu śmiesza pseudo-lekarzyny, które wiecznie robią z siebie ofiary i mydlą oczy społeczeństwu żeby zachować swój sztuczny status, na którym tracą pacjenci i społeczeństwo. Dla własnych korzyści przedstawiają wszystko zupełnie odwrotnie niż jest w rzeczywistości. Mnie ta obłuda brzydzi i lubie ją lekarzykom wytykać,
  • Odpowiedz
  • 0
@Bipolar- chlopie aż witki opadają, chyba cos tobie w zyciu nie poszlo jak powinno i teraz wszystkie swoje zyciowe problemy wylewasz w internecie xd

idź korzystaj skoro takie łatwe pieniądze z nieba za nic nie robienie a ty narzekasz xd
  • Odpowiedz
chyba cos tobie w zyciu nie poszlo jak powinno i teraz wszystkie swoje zyciowe problemy wylewasz w internecie xd


@gracilis: przeciez ty robiles/robisz dokladnie to samo, bo myslales ze zostajac lekarzykiem zlapales boga za nogi, a rzeczywistosc okazala sie inna i przez 2 lata plakales na wykopie jak to sie przebranzawiasz do korpo za 7k bo to lepsze niz lekarz XDD

łatwe pieniądze z nieba za nic nie robienie


@gracilis:
  • Odpowiedz