Wpis z mikrobloga

Chcialbym miec rente i spokojnie neetowac, ale boje sie kompromitacji cwela w zusie, wiec nie zloze wniosku, tylko bede jak robak zyc na koszt rodzicow. To albo kolchoz i wieczne bykowanie przez seboidow. Jezusa to chociaz powiesili na krzyzu i juz sie meczyc nie musi, a ja bede do smierci ten cholerny krzyz niesc na plecach.

#przegryw
akaisterne - Chcialbym miec rente i spokojnie neetowac, ale boje sie kompromitacji cw...

źródło: 1433577338104

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@akaisterne Renty nie dostaje za nic… Do działania chłopie. Ja zdecydowanie bym oddał te przywileje które mam w związku z stopniem niepełnosprawności, za to żebym mógł normalnie działać jak kiedyś…. Jeśli tylko nie masz jakiś problemów zdrowotnych już jesteś wygrywem. Pamiętaj o tym 😉
  • Odpowiedz
Chcialbym miec rente i spokojnie neetowac, ale boje sie kompromitacji cwela w zusie, wiec nie zloze wniosku, tylko bede jak robak zyc na koszt rodzicow


@akaisterne: dlaczego uważasz, że życie na koszt społeczeństwa jest ok, a na koszt rodziców nie ok? A może uważasz, że rentę magicznie wyczarowuje co miesiąc potężny czarownik ZUS?
  • Odpowiedz
  • 3
@ziomus13: Wolalbym byc normalny, ale psychiki juz nie zmienie. Klopoty zdrowotne tez mam.

@Kj5s6f2dk7s54o: Po tym jak mnie spoleczestwo traktowalo cale zycie nie mam zadnych wyrzutow sumienia. Rodzicow mi troche szkoda, ze im sie taki debil trafil.
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: Przy ostatnich aferach pisu i teraz ko jakaś renta 1000 zł miesięcznie przy 100 000 miesięcznie świnki przy korycie czy nawet samorządowców i radnych to jak drobne. Jak już chcemy robić rewolucję to zaczynajmy od góry, a nie od dołu.
Jakbym mógł nettować na rencie i socjalu to też bym to robił bez wyrzutów sumienia.
  • Odpowiedz
@akaisterne: sa dwa rodzaje renty renta jako ubezpieczenie od wypadków losowych, u #!$%@? ci obie ręce? No ok, losowość, może nie umrzesz z głodu za 40% placu minimalanej.

Więc mówisz że jesteś chorym psychicznie cpunem, widzisz białe myszki, mhhh… zakład zamknięty jest drogi, dam Ci 40% płacy minimalnej żebyś nie nie spadał ludzi, ale równocześnie nie miał środków na debilne pomysły i ich realizacje
  • Odpowiedz
@ziomus13 dostaje się za nic. Historia mojego sąsiada z rodzinnej wsi. Chłop ok 40 lat, w życiu nie przepracował dnia legalnie by zapłacić jakieś składki,żadnych zusow, kursów itp brak ubezpieczenia zdrowotnego czegokolwiek. Został sam w domu z działką, reszta rodzeństwa tak jak on alkusy ale gdzieś tam się pałętają po świecie, jest tylko siostra coś tam ogarniająca. Typ od 10 lat nawet na czarno nie pracuje, nie wiem za co pije, opal,
  • Odpowiedz
@stonemerk: To jakiś ewenement. Z krągu osób wokół mnie zazwyczaj większość podań o rentę jest odrzucana. Teraz jest raczej trend żeby ludzi aktywizować zawodowo. Po to są właśnie te stopnie niepełnosprawności. Żeby inwalidzi mieli wyrównane szanse na rynku pracy i tam gdzie pełna sprawność nie jest wymagana, wybierano właśnie ich.
  • Odpowiedz
@ziomus13 też jestem za tym ale widzisz ludzi niepełnosprawnych się aktywizuje a alkoholików trzyma pod kloszem i dokłada do nich. Najlepsze jest że typ #!$%@?ł na czarno w jakimś tartaku i mógł dopóki nie poczuł socjalu. Tylko kto za ten socjal musi płacić?
  • Odpowiedz
@stonemerk no faktycznie życie jak w bajce ma ten typ. Nic tylko pozazdrościć i samemu pobiec do zusu po rentę xD wtedy wszystkie problemy jak renkom odioł XD
  • Odpowiedz
@stonemerk: Nie wiem, kto ma za to płacić, ale z drugiej strony alkoholizm to też choroba. Ostatnio pierwszy raz zdałem sobie sprawy z tego co to uzależnienie, bo sam się okazuje bez kofeiny nie mogą żyć. 3 dni bez kawy i normalnie nie mogłem funkcjonować: ból głowy, rozdrażnienie, brak jakiejkolwiek możliwości myślenia. A to tylko kofeina. Co dopiero mają ludzie z alkoholem nie chce wiedzieć.....
  • Odpowiedz
@ziomus13: Pierwszy tydzień jest najgorszy potem już lepiej jest przestaje bolec głowa ciśnienie się wyrównuje taki już mamy organizm jak przyzwyczaisz to chce tego codziennie. Alkohol jest jednym z najgorszych dragow ogłupia zatruwa cały organizm dosłownie cofa w rozwoju człowieka na to można stosować wysuszona amanite.
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o

@akaisterne: dlaczego uważasz, że życie na koszt społeczeństwa jest ok, a na koszt rodziców nie ok? A może uważasz, że rentę magicznie wyczarowuje co miesiąc potężny czarownik ZUS?


On tak nie uważa, tylko bardzo słusznie ma to w dupie. System rucha nas nieustannie, nie ma więc nic złego w ruchaniu systemu.
  • Odpowiedz