Wpis z mikrobloga

Rosyjska agentura wśród rodaków cumratów - no kto by się spodziewał. Mam nadzieję, że służby tak na nich teraz usiądą że się aktor z ludwiczkiem zesrają. Na ich stronie cały czas wiszą maile, dane i telefony koordynatorów którzy zbierali podpisy przed wyborami, na szczęście w internecie nic nie ginie, a na webarchive jest stara wersja strony gdzie wylistowano wiele z tych "oddolnych" stowarzyszeń, które są porejestrowane, mają organizatorów itp.

A dla miłych panów z ABW ściągawka organizacji, wylęgło się tego jak bezpańskich psów w kraju 3 świata:
Kedyw poznań, śląski ruch oporu, mur odważnych poznań, pancerni poznań, pewni częstochowa, polska to my sosnowiec, bydgoskie kamractwo rodaków, ostródzkie stronnictwo kamratów, kamracki szczyt, świadomi piotrków trybunalski, toruńskie kamractwo rodaków, wolne wilki podlasia, wrocławskie stowarzyszenie grunwald, kamractwo opolskie, front częstochowski, wolne wilki warszawy, kamractwo lubelskie i jeszcze wiele innych.

Są również ich własne oddziały stylizowane na niemieckim SA zwane polskim lnem (Polski LN - legion narodowy) zajmujące się ochroną wierchuszki na ich wiecach i harcerstwo NZHP - narodowy związek harcerstwa polskiego gdzie jedzą szyszki i walą konia do gomułki.

Czas zatopić to rosyjskie towarzystwo raz na zawsze do czego gorąco zachęcam.

#jablonowski #ruskietrolle
  • 6
  • Odpowiedz
@Songbird: 'wrocławskie stowarzyszenie grunwald' to najglupsza nazwa jaka w tym roku widzialem. heh, trzeba być ćwierćdebilem żeby coś takiego wymyśleć i potem uważać że to jest dobre ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@jast dokładnie, warto dodać że ojciec znanego wielkorosyjskiego cumrata poręby, któremu baba zabroniła spotykać się z aktorem i ludwiczkiem był członkiem ZP Grunwald. Bareja go często parodiował w filmach.
  • Odpowiedz
  • 2
@Songbird a jednocześnie mały Poręba razem z matką zagrał epizod u Barei, w Nie Ma Róży Bez Ognia.
Młody Poręba też brał udział w późniejszych podobnych inicjatywach nacjonalistyczno-komunistycznych. Potem poszedł nawracać na rusofilstwo i putinizm artystów awangardowych a ostatecznie tam gdzie wszyscy go poznali
jast - @Songbird a jednocześnie mały Poręba razem z matką zagrał epizod u Barei, w Ni...

źródło: temp_file1670578210316694066

Pobierz
  • Odpowiedz