Wpis z mikrobloga

@Koziom: z Polskiej polityki to powinna byc kazda partia skreslona, bo nic , dosłownie nic nie robią dla swoich wyborcow oprocz lania wody i napychania swojej kabzy hajsem!
  • Odpowiedz
@Koziom: A jakieś dowody tam masz, że to z Konfederacji kogoś zatrzymano, czy kierujesz się jakimś screenem? Rosyjskie służby będą promować każdą treśc, z której mogą mieć korzyśc. Ekologów też sponsorowali.
  • Odpowiedz
@Kejran: i znając życie i ich inteligencje to robią to za darmo a mogliby brać kase jak tarczynski( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Rosyjskie służby będą promować każdą treśc, z której mogą mieć korzyśc. Ekologów też sponsorowali.


@Kopyto96: dokładnie - ruskie służby promują każdą, skrajną, szkodliwą treść, by dzielić Polaków. Dlatego ha tfu! na konfedepis, który robił laskę ruskom - świadomie czy nie.
  • Odpowiedz
Politycy Konfederacji sami jawnie popierają i bronią Rosję, jeszcze jakieś dowody potrzebne xD?


@Kejran: i co z tego że popierają oraz bronią? Bo ja nie rozumiem co w tym złegoxDD To jest karalne? Może wprowadźmy cenzure i popierajmy jedną stronę bo inaczej ABW wejdzie nam do chaty bo jak już wykopek napisał "jeszcze jakieś dowody potrzebnexD?"

xDDDDDDD

i żeby nie było, nie jestem za pis/konfą etc bo się zaraz wysraciexD
  • Odpowiedz
@Koziom: Rosja sponsorowała organizacje proekologiczne. Czyli każdy kto jest za zielonym ładem to rosyjski agent? PO, PIS, Lewica i Hołownia "powinny być na zawsze skreślone z polskiej polityki" XD
Zresztą z zielonymi to było nawet gorsze powiązanie, bo faktyczne pieniądze brały udział, a nie udostępnianie jakichś losowych artykułów.

Sam fakt, że udostępniają artykuły o kimś, nie znaczy że ten ktoś jakkolwiek zawinił. Wy macie jakąś obsesję na tym punkcie.
  • Odpowiedz
Przecież jak te zarzuty się potwierdzą to PiS i Konfederacja powinny być na zawsze skreślone z polskiej polityki.


@Koziom: wstawaj zesrales sie xD
  • Odpowiedz
@Koziom przecież już Czesi znaleźli, że politycy z polskich partii byli finansowani przez Rosję. Było chyba wczoraj na mirko.
  • Odpowiedz
@Koziom: LEWAGU ALE CO TO ZA DOWODY, PRZECIEZ ABW PRZESZUKALO BRAUNA I NIC NIE ZNALEZLI.
A W OGOLE TO NIC NIE ZNACZY BO TYLKO UDOSTEPNIALI
  • Odpowiedz
Przecież jak te zarzuty się potwierdzą to PiS i Konfederacja


@Koziom: aha, poraża mnie twój poziom inteligencji, więc proszę o kilka lekcji. Czy jest możliwe, że skoro tym ruskie trzęsły, to celowo chcieli w ten sposób zdyskredytować niewygodnych polityków? MOgło tak być? Czyli resztę trzeba delegalizować?

Po drugie. Kaczyński.... z uprzejmości uważam, że nie jesteś jakimś jełopem, więc czy mi się tylko to wydaje, że ty uważasz, że on to ruski
  • Odpowiedz
@Koziom żadna partia nie może być skreśla a z powodu jednej mendy. Rosjanie będą wspierać każdą partię byle polaryzowac społeczeństwo. Szpiegów znajdziesz tak samo na lewicy, ko czy 3d
  • Odpowiedz