Wpis z mikrobloga

@JKOOB: gravel na shimano 105? tego jeszcze nie widziałem, ale moze dla takich zastosowan jak piszesz ma sens, ładne malowanie
  • Odpowiedz
@JKOOB to kup zwykłą szosę Tribana 520rc, a nie gravel, praktycznie to samo, a tysia taniej. Będziesz miał potrzebę to kupisz sobię szersze opony, wchodzą do nich 35C. Na tych szosowych fabrycznych 28c normalnie robiłem setki km po szutrach i lasach, dopiero po czasie zmieniłem na 32C gravelowe.
  • Odpowiedz
@JKOOB: @Misiopysioo Do tego 520 grvl wchodzą maksymalnie opony 36, trudno to nazwać gravelem, spodoba ci sie jazda po bezdrożach i będzie żal że fajnie byłoby mieć 40 albo 45
  • Odpowiedz
  • 0
@JKOOB nie bierz roweru z Deca, bo potem będziesz bujał się z małymi głupimi awariami, bo zostało bezsensownie przyoszcędzone na częściach, na których nie powinno się oszczędzać. Często dają jakieś chińskie pancerze, obręcze, nyple, pedały itp...
  • Odpowiedz
  • 0
@JKOOB też gapię w tej cenie na NS Bikes RAG i Octane One Gridd. Fajne sprzety, takie z jajem. Jak nie, to do tej kwoty masz Eskery z wygodną geometrią. Tu już można przebierać.
  • Odpowiedz