Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Wreszcie cos sie dzieje w tym hotelu, rajskie bardzo spoko, czuć powiew świeżości po syfie z HP7.

Jessie mi trochę szkoda, trochę była wycofana ale miała jakiś tam potencjał.
Luiza zaś mi zaimponowała, pokazała, że jednak ma szacunek dla samej siebie, w co już zaczynałem wątpić.
  • 9
  • Odpowiedz
@Kontrkultura Szacunek ;) Miałam z nią przyjemność rozmawiać. Ona już tego dnia wiedziała, że nie podchodzi do niego, bo on jest chamem i burakiem :) Z szacunku do siebie :) I w to jej wierzę.
  • Odpowiedz
@amanda12: dlatego też ciągle gadała "to jak robimy? Pakować sie?". Może to taka reeesztka szacunku do siebie, to znaczy - wiem, że mnie nie wybierze więc podejdę do kogoś innego, żeby odpaść z innej ręki".
  • Odpowiedz
@amanda12: a skąd ta piękna nadinterpretacja? Powinna go kopnąć w dupe po pierwszym podniesionym tonie i okazaniu braku szacunku, a nie się do niego wdzięczyć i właśnie całować po stopach i błagać o to, żeby ją akceptował - bo przecież to robiła do tej pory.
  • Odpowiedz
@Kontrkultura Nie no, akurat z nią serio rozmawiałam. Ale to wiara w to 50/50 jakie miała intencje. Fakt, gdy Ola weszła ona wiedziała, że nie chce być z Bartkiem, co powtarzała. Szczególnie przed Rajskim. Ale czy naprawdę podjęła decyzję rano? To wie tylko ona :)
  • Odpowiedz