Wpis z mikrobloga

Ale jedno trzeba przyznać to, że komisja się nie przygotowała. Nawet ja podczas tego przesłuchania liczyłam na pytania które nie padły. A powinny paść.
To, że Woś gadał bzdury było wiadome ale to, że komisja nie przygotowała sobie dokumentów dotyczących działań np: sędziów to drugie.
Poza tym skupili się na tym pegazusie a doskonale wiemy, że takich oprogramowań do inwigilacji było kilka. Tutaj też można było łatwo zgnieść argumentacje Wosia.
I się nie doczekałam…
Nie wiem czy oni nie otrzymali jeszcze kompletu dokumentów i to jest powodem ale jeśli tak to komisja powinna poczekać i zapoznać się z pełną dokumentacją.
Bo potem wychodzi świadek i zacytuje kilka przepisów i komisja wygląda na zagubioną.

Z kolei to co mi się podobało to przyciśnięcie gościa odnośnie wydawania środków publicznych. Praktycznie się wkopał po uszy. Sposób w jaki on to realizował spokojnie nadaje się na skierowanie sprawy do sądu.

#sejm #bekazpisu #polityka
  • 4
@Sin- mojes spostrzeżenia o tej komisji już dawno są podobne
Chyba największy problem tej komisji to ludzie z ko , którzy pałają chęcią zemsty. To im całkiem zalewa mózg. Zembaczynski dzisiaj dał popis jak to wygląda. Tu nie chodziło o odpowiedź na pytanie, tylko wos miał tak odpowiedzieć jak zembaczynski chciał. A wos wzorem kaczora robił sobie z niego jaja. Na kaczora czy takich wosiow to trzeba ludzi spokojnych i bardzo konkretnych.
via Wykop
  • 0
@muchabzz: Znaczy wiesz. Nie zamierzam kreować się na znawcę bo też nie mam dokumentacji. Ale słucham tych komisji i świadek miejscami sam daje dowody na pewne działania a komisja jakby tego nie zauważała.
Jaki problem przejrzeć dokumentacje dotyczące pozwoleń operacyjnych i na co były wydawane zgody a potem przycisnąć Wosia w tym temacie? Szczególnie, że sam powiedział, że sędziowie powinni wiedzieć na co są wydawane zgody i jak działa dane oprogramowanie.
Dodatkowo sroka po prostu manipuluje w sposób dramatyczny


@muchabzz: Odnoszę wrażenie, że jest to koń trojański. Zmieniła barwy tylko na zewnątrz i ma tak prowadzić działania komisji, aby na każdym kroku storpedować, gdy za dużo wychodzi na jaw. Dzisiejszy dzień to pokazał i tym powinien zająć się sejm.