Wpis z mikrobloga

Jak zainstalować Windows 11?

Pytanie trochę by zwrócić na siebie uwagę – chodź jak najbardziej dotyczy instalacji Windows 11. Zakupiłem dwa lata temu Windows 11 Home BOX. Bezproblemowo zainstalowałem i aktywowałem. Zakładam też że klucz jest przypisany do mojego konta. Ale jak to teraz zrobić by na nowym kompie również móc korzystać z tej licencji a jednocześnie dać sobie czas by skopiować dane ze starej maszyny po przez sieć LAN? Są jakieś problemy? Można np. później wpisać kod? Jak to najlepiej wykonać i skutecznie? (oczywiście po całej procedurze licencja na starym kopie nie będzie już potrzebna- nie będzie on użytkowany) UWAGA -> maszyna jutro do mnie dotrze wiec jest to pytanie wyprzedzające fakty.

#pcmasterrace #komputery #pc #sprzetkomputerowy #gaming
  • 4
  • Odpowiedz
@Miedzcu: instalujesz bez klucza masz nie aktywowany działa 30 dni przez tyle to chyba zdążysz przenieść dane? Jak już to zrobisz aktywujesz swoim kluczem
  • Odpowiedz
  • 0
@cysiekw: czyli system bez klucza nie ma żadnych ułomności (ograniczonych funkcji) oprócz czasowego? Tak wystarczy mi chyba 30 minut! Dzięki!

Klucz aktywowany na nowym kopie spowoduje że na starym się dezaktywuje? (tzn. chciałem zapytać również jak to zrobić by nie narobić sobie problemów - nie wiem zablokowania klucza itd itp ). Czy jednak jest jakaś procedura którą trzeba przeprowadzić by dezaktywować?
  • Odpowiedz
Klucz aktywowany na nowym kopie spowoduje że na starym się dezaktywuje?


@Miedzcu: Nie, użyj generycznego klucza na starym i dopiero na nowym twojego klucza, może żądać aktywacji telefonicznej.
  • Odpowiedz
bez klucza nie ma żadnych ułomności (ograniczonych funkcji)


@Miedzcu: ma nie zmienisz ustawień paska dolnego itd nic wybitnie utrudniającego copy paste
  • Odpowiedz