Wpis z mikrobloga

@Szinako:

syfy z konta które twierdzi że ruscy zabili kolejnego Polskiego generała, który od lat siedział we Francji/Danii, powiela pierdy putina o Ukraińskim ataku terrorystycznym, i podaje deepfejki z Daniłowem z jakością jakby to jakiś 12 robił

xD
  • 0
syfy z konta które twierdzi że ruscy zabili kolejnego Polskiego generała, który od lat siedział we Francji/Danii, powiela pierdy putina o Ukraińskim ataku terrorystycznym, i podaje fejki AI z Daniłowem


@fukinloner: W sensie, że to zdjęcie z Załużnym, Daniłowem i Zełeńskim to fejk AI?
Ja nawet z ruskiego konta nie będę kradł meme, minimum przyzwoitości to podanie źródła.
@Szinako: nie, niżej na feedzie masz deepfake'a, oraz fejura ze śmiercią Polskiego generała. Cóż, widzę że lubisz babrać się w gównie.

Cytując klasyka:

- Są tacy – rzekł Geralt wolno – którzy przedkładają kompanie trędowatych nad towarzystwo wiedźmina. - Są i tacy – zaśmiał się Trzy Kawki – którzy przedkładają owce nad dziewczęta. Cóż, tylko im współczuć, jednym i drugim.


wyrazy współczucia.
  • 0
nie


@fukinloner: Skoro zdjęcie nie jest fejkiem to mam to głęboko gdzieś. Zapomniałem, że z Zełeńskim memów nie wolno wrzucać, bo się płatki śniegu oburzają. Z tym że ten meme akurat jest w 100% prawdziwy, więc nie wiem, po co wypisujesz jakieś brednie.