Wpis z mikrobloga

Abstrakcyjne jest dla mnie to, że jacyś 18 latkowie z top 1% w każdej chwili mogą mieć więcej kontaktów z laskami niż niektórzy 30, 40 latkowie przez całe życie. Ciekawe czy ci ludzie zdają sobie sprawę z tego, jakiego mają farta, czy uznają, że to normalne. Ostatnio wszedłem na jakiś stream takiego chadzika 18/20 lat i niesamowite jak julki potrafią spermić dokładnie tak samo jak janusze do instagramerek. Tylko że w przypadku kolesi bardzo rzadko się to zdarza, a do lasek praktycznie zawsze ktoś będzie spermić.

#przegryw #blackpill #tinder #zwiazki
  • 20
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien Wyobraz sobie taki motyw. Przed era smartfonow mniej wiecej 2005-2008, gdzie laski mialy jeszcze gowno pojecie o internecie jako chad lowilem wszystkie dupeczki na wczesnych portalach typu fotka, nk itd. Gadu-gadu, smsy. Wieczne telefony. 100 dziewczyn pisalo do mnie jednoczesnie i jeszcze wysylaly wtedy nudesy jak #!$%@? (zadna nie miala pojecia co robi). Kazda chciala sie spotykac, bo jeszcze byly normalne bez chorob psychicznych. Zdrowe foki. #!$%@? czasy. Cos pieknego.
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: I jak się czułeś w takim stanie rzeczy? Zdawałeś sobie sprawę z tego, że wygrałeś na loterii genetycznej? Co do nudesów to też w pewnym okresie trochę ich dostawałem i się szalało przez neta, ale to nie miało w żadnym stopniu związku z moją twarzą, no i nie było to takie proste.

i wyskakują z radami just bądź pewny siebie bro


@anonanonimowy321: rel xD Widziałem grubasa co schudł i
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien

@NielegalneKretowisko: I jak się czułeś w takim stanie rzeczy? Zdawałeś sobie sprawę z tego, że wygrałeś na loterii genetycznej? Co do nudesów to też w pewnym okresie trochę ich dostawałem i się szalało przez neta, ale to nie miało w żadnym stopniu związku z moją twarzą, no i nie było to takie proste.


Na poczatku mnie to mega jaralo i czulem, ze mam technologiczna przewage nad wiekszoscia ludzi rozumiejac internet
  • Odpowiedz
@kabotyno: Ale kto powiedział, że to jest dziwne, albo kto pytał, czy wolisz rówieśników. Powiedziałem, że to abstrakcyjne. Dla 30 letniego gościa, który nigdy nie miał powodzenia jest to wręcz nie do wyobrażenia, że do jakiegoś 18 latka w ciągu dnia spermią dziesiątki lasek, a na niego żadna nigdy nawet nie spojrzała.
  • Odpowiedz
@sprawdzajacy: Jako ktoś kto miał dosłownie zerowe zainteresowanie w takim wieku to myślę, że tak, poniekąd jest to zazdrość. Człowiek sobie myśli jak fajniejsze mogłoby być życie w tym okresie, gdyby miał wygląd. Ale czy to złe? Nie mam nic do takich kolesi.
  • Odpowiedz