Wpis z mikrobloga

Dostałem po ponad 2 latach odpowiedź na reklamację z e-toll. Osobówka przestawiła się sama na ciężarówkę (bez żadnego powiadomienia!), pobrało za dużo kasy, według nich tak miało właśnie być.

TLDR: jeżdżę osobówką, używałem aplikacji żeby nie kupować ręcznie biletu. Wszystko działało przez sporo przejazdów, aż w pewnym momencie samo zmieniło klasę wagową na ciężarówkę. Efekt: po przejechaniu kilkuset kilometrów zrobiło na koncie debet prawie na -200 złotych i zjadło 30-kilka złotych które miałem tam doładowane.

Ten debet sobie tam wisiał miesiącami, gdy zrobili darmowe autostrady to debet się zmienił na stan konta 0,00 zł, a teraz nie jestem w stanie nawet się zalogować.

Czy ktoś ma pomysł co ja mam z tą informacją teraz zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po paru latach przyjdzie komornik po ten nigdy niezapłacony debet, który nawet nie wiem ile dokładnie wynosił, bo się teraz nigdzie nie wyświetla? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polskiedrogi #etoll #prawo #bekaztransa
bero33bb - Dostałem po ponad 2 latach odpowiedź na reklamację z e-toll. Osobówka prze...

źródło: etoll

Pobierz
  • 3
@bero33bb: dobrfze wiedziec, ze rozpatruja sprawy z 2letnim obsuwem ;) btw czy ja dobrze czytam, czy oni sugeruja ze nie sa w stanie stwierdzic wagi/kategorii pojazdu, bo dolaczyles jedynie 1 strone dowodu rej. i ze nie ma tych danych w centralnej ewidencji pojazdow? :D przeciez wszystko jest, dlatego teraz nie trzeba wozic ze soba dowodu
pastaallacarbonara - @bero33bb: dobrfze wiedziec, ze rozpatruja sprawy z 2letnim obsu...

źródło: Screenshot 2024-03-27 at 11.24.58

Pobierz