Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

chciałbym założyć ledy z ciepłą barwą w dużym pokoju/salonie jako oświetlenie dekoracyjne do oglądania TV. Dopiero co zaczynam wdrażać się w technologię ledów.

Przede wszystkim chciałbym oświetlenie nad łóżkiem-sofą rozkładaną - zaznaczyłem na zdjęciu zielonym kolorem linię.

Zastanawiam się czy dać oświetlenie po stronie okien/balkonu, a jeśli tak to czy oddzielne tak jak żółta linia czy połączone z zielonym jako całość w kształcie litery "L", ale nie wiem czy to nie będzie za dużo światła i czy to będzie ładnie wyglądać.

Jeśli chodzi o profile to muszą być nawierzchniowe wkręcane w sufit, niestety nie da się u mnie zrobić "ukrytych" profili wbudowanych w sufit.

Proszę doradźcie coś :) Z góry dziękuję.

#led #remontujzwykopem #remont #oswietlenie #aranzacjawnetrz
Piospi - Dzień dobry,

chciałbym założyć ledy z ciepłą barwą w dużym pokoju/salonie j...

źródło: DSC_1060

Pobierz
  • 7
@Piospi: Zrób sobie jeden LED tam, gdzie czerwona linia, daj zwykłą maskownicę karniszową, a za kanapą zrób sobie dystanz gk, albo jakiś panel tapicerowany i na tym zrób LED, a nie na suficie. Przed montowaniem LEDów upewnij się, że masz równe, gładkie i dobrze pomalowane ściany. Nie "w miarę równe", "w miarę gładkie" i " w miarę dobrze pomalowane" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak walniesz LED na