Wpis z mikrobloga

Amadeusz zdradził przed chwilą że miał walczyć z Leszczykiem w boksie ale jem co chcem zarządzał więcej pieniędzy i zarządzał od Ferrariego 50 tysięcy z jego gaży XD Włodarze nie wytrzymali i zakończyli negocjacje
Pazerny ten Leszczyk wszędzie się bił za psie pieniądze to teraz chciał zgarnąć siana za wsze czasy
#famemma #boks #amadeuszferrari
Teemcio - Amadeusz zdradził przed chwilą że miał walczyć z Leszczykiem w boksie ale j...

źródło: IMG_1144

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Teemcio: jeśli to prawda to dzban z leszczyka. W boksie by ferrarke na luzaku zjadł, a w zawodowym boksie to raczej grosze, w porownaniu z tym co w fejmie moze zgarnac, zarobi
  • Odpowiedz
@Teemcio: tak jest. I go maczeta chcieli pociac ale ma tak twarda skore. Jest tez gwiazda intergalaktyczna. I rok temu (albo i dluzej) po 2 moze 3 miesiacach mial plynnie angielskim wladac. To tez ten przykladny co ku wy do teledysku bierze. Co tam jeszcze bylo?
  • Odpowiedz
@44gts 🤡, dzieciaku, chłop za 1 walkę z Ferrarim dostał koło 300k gdzie całe życie walczył za 15k, więc teraz podobnie dostał, a i tak się obsrał i chciał jeszcze więcej. A i info nie od Twojego starego tylko od Ferrariego jak coś
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: co cie mój wygląd interesuje? ja wiem jak ty wyglądasz i powiem że nieciekawie
napisałeś już ponad 10k komentów na yt i wykopie broniąc swojego pana a dalej masz kary w umowie jak nie wyrobisz normy wpisów
  • Odpowiedz
@Teemcio: łaszczyk to typowy pięściarz przekonany o swojej zajebistości, ale ani nie walczy jakoś przezajebiście, ani się nie wypowiada, ani nie istnieje, typowy wieśniak nic więcej, więc i ludzie mają takiego typa w dupie, bo kto by chciał go oglądać?
  • Odpowiedz