Wpis z mikrobloga

Ziobro nie ma żadnych zarzutów, nadal posiada immunitet i jest ciężko chory.
Służby łamiąc prawo wparowały do jego domu rozwalając drzwi i elewację i nikt nawet nie raczył go o tym poinformować

Gdyby takie standardy stosował pis to dziś byłoby wycie wszystkich mediów i komisji europejskich.

Czy ktokolwiek tutaj na wykopie zastanawiał się, że skoro służby potraktowały tak byłego wysoko postawionego urzędnika to co mogą zrobić ze zwykłym obywatelem?
Jaka jest pewność, że przez ten czas przeszukania nie zostały podrzucone tam jakieś dowody skoro nikogo z domowników, rodziny nie było na miejscu?

Białoruś i Rosja już tu jest, dlatego do służby wracają ludzie służący tym reżimom.

#polityka #sejm #ziobro #afera #bekazlewactwa
brixo - Ziobro nie ma żadnych zarzutów, nadal posiada immunitet i jest ciężko chory. ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-26 o 13.20.43

Pobierz
  • 27
@brixo: A wszyscy mają go głęboko za to jaka był ściera i jak przez FS rozwalał gigantyczna kasę na bzdury byle elektorat poczuł koryto. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiscie niech wróci do zdrowia żeby jak najdłużej można go dojeżdżać za to co robił przez ostatnie 8 lat.
Jak tak czytam te wasze posty to mi się rzygać chce 🤣🤣 Ja sam nienawidzę PISu ale żeby tak dupe lizać Tuskowi jak wy tutaj to na prawdę chyba nie pamiętacie jego poprzednich rządów jak to było zajebiscie i na prawdę mam nadzieję że te #!$%@? całe fajnopolactwo zostanie za kadencji Tuska tak #!$%@? że się może w końcu nauczycie 🤣
W tym kraju nigdy nie będzie lepiej 🤣🤣 PIS nakradnie, wybierzemy PO bo ich rozliczą 🤣 za 4 lata te same osoby pójdą głosować na PIS bo PO ich oszuka 🤣 i tak w kółko aż do #!$%@?