Wpis z mikrobloga

Ziobro nie ma żadnych zarzutów, nadal posiada immunitet i jest ciężko chory.
Służby łamiąc prawo wparowały do jego domu rozwalając drzwi i elewację i nikt nawet nie raczył go o tym poinformować

Gdyby takie standardy stosował pis to dziś byłoby wycie wszystkich mediów i komisji europejskich.

Czy ktokolwiek tutaj na wykopie zastanawiał się, że skoro służby potraktowały tak byłego wysoko postawionego urzędnika to co mogą zrobić ze zwykłym obywatelem?
Jaka jest pewność, że przez ten czas przeszukania nie zostały podrzucone tam jakieś dowody skoro nikogo z domowników, rodziny nie było na miejscu?

Białoruś i Rosja już tu jest, dlatego do służby wracają ludzie służący tym reżimom.

#polityka #sejm #ziobro #afera #bekazlewactwa
brixo - Ziobro nie ma żadnych zarzutów, nadal posiada immunitet i jest ciężko chory. ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-26 o 13.20.43

Pobierz
  • 27
a wy się cieszycie zamiast pytać co z obietnicami


@brixo: W dupie mam te obietnice. Może nie spełnić żadnej, bo wali mnie czy sklepy będą czynne w ND itp. XD
Wiele lat czekałem właśnie na to, żeby widzieć ból d...pisowskich pachołków i ich rodzin za te wszystkie afery oraz niszczenie życia ludziom myślących inaczej niż oni. Karma wróciła. King Tusk is back. Pozamiata was jak przedświąteczny kurz ( ͡° ͜