Wpis z mikrobloga

Czy istnieje możliwość uzyskania od politechniki jakiegoś papieru czy innego potwierdzenia, że mam uzyskane absolutorium ale nie obroniony dyplom? Nie zamierzam już tego zdawać ale zastanawiam się czy mogę dostać papier na to że zdążyłem tam zmarnować trochę mojego życia?

#studia #studbaza
  • 8
  • Odpowiedz
  • 1
@mws202 wydrukuj karty ocen z systemu i daj do dziekanatu do podpisu i pieczątki. Inaczej chyba nie "potwierdzisz".
A to udokumentowanie i tak się może przydać w przyszłości, jak będziesz chciał wznowić studia. Zwłaszcza, jeśliby to było na innej uczelni.
  • Odpowiedz
@mws202: da się. Do nas na rozmowy o pracę przychodzili tacy po studiach bez dyplomu i czymś takim próbowali się "chwalić", ale nikogo to w sumie nie obchodziło ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli już to liczy się tylko dyplom.
  • Odpowiedz
  • 0
@JackDaniels: nie zamierzam się tym "chwalić" bardziej chce mieć jakieś potwierdzenie że to nie było 3,5 roku neeta. Na ostatniej prostej uczelnia wkurzyła mnie na tyle że nie mam zamiaru tego kończyć.
  • Odpowiedz
  • 0
@JackDaniels: sam nie wiem, na szczęście mam zawód i ten dyplom nie jest dla mnie żadną przepustką do raju a przez promotora i uczelnie zostałem potraktowany jak śmieć więc nie mam zamiaru tego kończyć
  • Odpowiedz