Wpis z mikrobloga

@Fipaj: Ale ty dzisiaj #!$%@? komentarze. I o fajnopolakach i w obronie Ziobry i tutaj trzy grosze dorzucone. Przyszedłem tylko napisać, że cholernie irytującym typem jesteś xD
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: @czerwonykomuch @armagedon444 Andrzej stankiewicz w Stanie po Burzy pozdrawiał pana Petru i gratulował licznych inwestycji na rynku nieruchomosci. Przecież obrona działalnośći flipperskiej i dorabianie do tego krzywej argumentacji nie wynika z osobistego zaangażowania, prawda?


@Xianist: Wszyscy Pamiętam jak Rychu Peja bronił kredytów Frankowych, jużpo tym jak doszło do załamania się kursu złotego a on już zdazył uciec z CHF i przewalutować kredyt swój na PLN xD. PRzez lata biłczołem,
  • Odpowiedz
@Wink: gdzie ja niby bronię zera XDD Widać, że jesteś typowy fajnopolaczek - bardzo lubię to określenie, doskonale was, towarzysze, opisuje. Jeszcze krzyknij, na odchodne, PŁAĆ ZA ZIELONY ŁAD TO PLANETA NIE SPŁONIE TY FASZOLU!!!111 xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
1 mln przedsiębiorców jest dojonych przez 17mln pracowników. Tak to prawda, oni sobie od ust zabieraja zeby tylko pracę dac, po uczciwej cenie
  • Odpowiedz
@paww: nie rozumiesz. Oni HARUJOM 25 godzin na dobę i 8 dni w tygodniu na same podatki i składki, od 20 lat ani dnia wolnego i ani złotówki zysku dla siebie, byle tylko niewdzięcznicy na etatach mieli co do gara włożyć.
  • Odpowiedz
Podatki są przerzucane na konsumentów, za to równowartość dopłat od państwa nie


@onomatopejusz:
Jest pewien limit do którego można podnosić ceny, bo ludzie zwyczajnie z usługi nie skorzystają, a produkt kupią za granicą. Ale shitwykopsays pierwsza klasa xD
  • Odpowiedz