Wpis z mikrobloga

Kiedyś trochę siedziałem w temacie mafii, w sensie, bardzo mocno się tym interesowałem, sporo czytałem, oglądałem itp.
I osoby takie jak Słowik czy Masa nie powinny mieć miejsca w przestrzeni publicznej.
Myślicie, że Masa nie ma krwi na rękach i w hierarchii mafijnej zaszedł tak daleko tak sobie. W strukturach mafii na całym świecie, żeby być zaufanym, żeby być w tym bagnie tak samo mocno jak osoby wyżej to musisz mieć krew na rękach.
A to, że mu tego nie udowodniono czy nawet nie szukano,to tylko efekt tego, że nie mógłby być wtedy świadkiem koronnym i nie udałoby się zlikwidować starej mafii pruszkowskiej. Wybrano mniejsze zło.
#primemma #famemma
  • 14
@Fraagles Dokładnie. Rozumiem, że można jeszcze przymknąć oko na wybryki niektórych influ, typu kamerzysta, ale takie coś to już jest znacznie, znacznie większy kaliber.
O ile deal dla społeczeństwa, że taki odpad uniknie kary w zamian za to, że jego koledzy czasem jeszcze gorsi pójdą siedzieć, jest ok, o tyle robienie celebryty z takiego osobnika i dawanie mu zarobić niemałe pieniądze, świadczy już o upadku społecznym.
@Fraagles: ci których sypał też dostali gówno wyroki i sobie dawno siedzą wygodnie. Dostali tyle co ty jakbyś napadł na spożywczak w biały dzień. Nie było żadnego rozliczenia ich działań oprócz symbolicznego rozbicia grupy która kierowała tym syfem
  • 0
@clickPLUS @clickPLUS chłopcze, nie wiesz co czytałem i czym się interesowałem. Myślę, że nawet wtedy kiedy czytałem o aktywnej mafii w prasie, Ty robiłeś siusiu na nocniku.
A Twoje porównanie to trochę z dupy, bo nie wiem skąd czerpiesz informacje, chyba nie z książek Masy?