Wpis z mikrobloga

#agd #remont #remontujzwykopem #dom
Hejka MIraski - szukam sobie AGD do mieszkania, konkretnie kuchnia + lazienka.
Do kupna mam pralke, suszarke, piekarnik, lodowke, indukcje, zmywarke i okap. Co mozecie polecic - jesli chodzi o pralke to zastanawiam sie nad Elektroluxem, konkretnie ten model:
Electrolux PerfectCare 800 EW8F148BP
Na temat Bosha tez slyszalem pozytywne opinie.
Co do okapu to chcialbym kupic z filtrem weglowym - takim by nie podlaczac rura do komina.
Wiec jesli ktos moze cos doradzic w tej kwestii chetnie poczytam.
  • 5
@JudeMason mój kolega jest serwisantem AGD na moje pytanie jaką pralkę kupić odpowiedział: najtańszą byle nie candy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłam boscha bez bajeranckiego ekranu, bo jak sie ekran popsuje to już się nie opyla naprawiać to mówił że w porządku.
Jak pomagałam mu projektować mieszkanie to podpatrzyłam że kupił sprzęty Electrolux do łazienki i kuchni xd
@Regis86: skąd takie informacje o Amica? I czy mówimy tutaj o tych droższych modelach też czy tylko tańszych? Ciężko oczekiwać po bardzo budżetowym sprzęcie czegoś dobrego ale Amica ma też indukcję za 2k, która wydaje się bardzo ciekawa.
@korin_: Średnia półka, większość sprzętów w okolicach 1500 PLN (w 2019). Lodówka, piekarnik i pochłaniacz zdążyły zaliczyć już awarię. Lodówka po całych 9 miesiącach używania. Uważam, że to za dużo niezależnie od ceny.

A serwis jest absolutnie dramatyczny, szkoda zdrowia na użeranie się z nimi.

Anegdotycznie gość naprawiający lodówki poleca Samsunga ze średniej półki - dość dobry, koszt naprawy w normie. Liebherra odradza, bo ponoć niewiele zostało im dawnej jakośc. Miele
@Regis86: No lodówki i piekarnika bym się nie odważył. W zasadzie tylko płyta indukcyjna okap i jedna z 2 zmywarek miała być Amica. Kurde no szkoda, że Polska firma taki dramat odwala z tym sprzętem. Pewnie zrezygnuję z tej płyty i poszukam czegoś innego