Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że mam nowe mieszkanie, to jeszcze nie mam firanek ani rolet. Ze strony okien buduje się nowy blok i często tam chodzą budowlańcy na rusztowaniach. No i ostatnio pytam mojej różowej czy nie przeszkadza jej, ze tam są jacyś goście, a ona często popitala w mieszkaniu w samych stringach. A ona, ze nie, że czemu xd nie wydaje się to dla Was ciut dziwne?

#logikarozowychpaskow
  • 8
A ona, ze nie, że czemu xd nie wydaje się to dla Was ciut dziwne?


@sergio91: Nie, wbrew temu co próbuje nam się wmówić jako społeczeństwu seksualność kobiet dla kobiet samych to jest bardzo często dobra zabawa jest to normalne i naturalne. Kobiety to w większości nie są grzeczne szare potulne myszki, poza tym większość traktuje noszenie stringów jakbyś poszedł na basen/plażę.
@sergio91: skoro chodzi w samych stringach z cyckami na wierzchu, wiedząc że ktoś ją chce oglądać i może zobaczyć i nie ma nic przeciwko to jak widać bardzo lubi atencje, szczególnie swoim wyglądem. Pukanko przy innych bez problemów? Jak wyżej. Nie wiem co tu muszę dokładniej tłumaczyć. Lubi kusić, lubi jak na nią ponętnie zerkają, lubi czuć się pożądana. Nie mowie, ze musi Ci się związek skończyć, ale może. Nawet nie