Wpis z mikrobloga

#fervispamuje - do czarnolisty

Kolejny tydzień minął - chyba mózg się uspokaja całkowicie. Chociaż mam sny o byłej to na trzeźwo nie mam jakiś wielkich "ataków" i chęci by o nią walczyć. Ona sama może zawsze spróbować, ale też nie wiem czy bym chciał. Tak to już jest. Chociaż dzisiaj czytałem na mirko o tym, że była czyjaś prosiła o spotkanie po 3 latach ... xd

#odchudzanie
Ostatnio było 99.75kg, a dzisiaj 98.05. Może jakbym w sobotę nie zjadł obiadu to by było mniej, ale xD Daje to -1.7kg w tydzień. Plan wstępny zakłada, że do 30 kwietnia fajnie by było schudnąć do 90kg, a może i mniej.

Mieszkanie
No pojawiają się głosy nt. kredytu 0%, a dokładniej 1.5%. Trzęsę się i boję się. Ale liczę, że dostanę te 200k, dołożę wkład własny, pożyczę od banku z 350k "normalnie" i kupię fajne mieszkanie. Albo skończę pod mostem.

Towarzyskie spotkania
W tym tygodniu 3 spotkania z dziewczynami, wstępnie. Coś się dzieje. Szkoda, że mieszkają daleko, ale zobaczyć można :D

Krew
Ogólnie myślałem o oddawaniu krwi - czas popchnąć sprawy do przodu i jutro z kolegą jedziemy :D Mam nadzieję, że dostaniemy książeczkę dawcy, bo on oddawał już 3 razy i nigdy nie dostał xD

Panie trochę regeneracji

@razdwatrzy55
Ogólnie robię kardio, a dokładniej bieg (spacer) na bieżni pod górę. Raczej IMO nie trzeba regeneracji. Z basenem może być inaczej faktycznie

@OrzelBielik @Heterosovieticus

#zalesie #gorzkiezale #firstworldproblems
  • Odpowiedz