Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jak takie FBI prowadzi obławę na terrorystów w lasach Arizony którzy chwilę wcześniej dokonali masakry, w końcu łapią podejrzanych i pierwsze co robią to ucinają złapanym uszy, znęcają się nad nimi, nagrywają z tego dumni filmy i kontynuują tortury na dołku, wszystko dokumentując i wypuszczając w sieć? xD Podejrzani albo zostaliby aresztowani zgodnie z protokołem, albo zastrzeleni przy próbie stawiania oporu. Nic mniej, nic więcej.

Rosja to zacofanie, bandytyzm, barbarzyństwo i terroryzm. Człowiek-małpa dopuścił do masakry własnej ludności mimo ostrzeżeń zachodnich służb, rosyjskie służby bezpieczeństwa nie były w stanie zapobiec tragedii, a kiedy już do niej doszło to zareagowały za wolno i nieskoordynowanie.

Kacapskim bandytom pozostało ucinanie uszu podejrzanym i grzanie propagandy w w sieci, jak wspaniale radzą sobie z terroryzmem xD Nie dajcie się zmylić - te działania kacapskich bandziorów w mundurach to próba zatuszowania absolutnej, absolutnej kompromitacji państwa terrorystycznego zwanego Rosją pod przywództwem człowieka małpy. Te działania doskonale też pokazują, na co jest przyzwolenie w Rosji i do czego bez mrugnięcia okiem są w stanie posunąć się Rosjanie. To jest przepaść cywilizacyjna Szanowni Państwo, pomiędzy nami a barbarzyńcami.

#rosja #ukraina #wojna #zamach
JanuszKarierowicz - Wyobrażacie sobie jak takie FBI prowadzi obławę na terrorystów w ...

źródło: image-1200x800-88

Pobierz
  • 223
dla prostej gawiedzi to właśnie tak się powinno z nimi postąpić, bić, torturować, ucinać uszy co by zaspokoić w społeczeństwie głód zemsty. Wyobraźcie sobie że to było w polsce... byłby kwik jak stąd do dupy że chłopaki jedzą i piją w przytulnej celi za nasze zamiast rozwiązać sprawę szybko i skutecznie. Na arenie międzynarodowej, dla ludzi których nie dotyka to bezpośrednio to jednak takie rosyjskie podejście wygląda fatalnie.
@JanuszKarierowicz: bo świat wschodu to dzicz , argument piesci i siniaka .
Ci którzy klaszczą że to takie fajne i bohaterskie nie różnią się niczym od tych zamachowców , przecież żeby bez żalu odciąć komuś jakąś część ciała samemu trzeba być psychopata
@JanuszKarierowicz: Zakładając że złapani to faktycznie terroryści: jeśli istnieje jakakolwiek rzecz którą roSSja robi dobrze i którą moglibyśmy jako Zachód kopiować, to należy do niej traktowanie terrorystów. To skandal, że terrorystom przysługują jakiekolwiek prawa człowieka w sytuacji, gdy oni podstawowe prawo do życia odebrali setkom osób.


@azirck: Szkoda że się chwilę sam nie zastanowiłeś co napisałeś. Jak sam zauważyłeś, nie wiadomo czy to są terroryści. Jak można skazać kogoś na
dla prostej gawiedzi to właśnie tak się powinno z nimi postąpić, bić, torturować, ucinać uszy co by zaspokoić w społeczeństwie głód zemsty. Wyobraźcie sobie że to było w polsce... byłby kwik jak stąd do dupy że chłopaki jedzą i piją w przytulnej celi za nasze zamiast rozwiązać sprawę szybko i skutecznie. Na arenie międzynarodowej, dla ludzi których nie dotyka to bezpośrednio to jednak takie rosyjskie podejście wygląda fatalnie.


@crejzus: Gorzej jak
@kwaz1: dobra dobra, ale w USA jednak ludzie za to bekneli, sprawcy w najlepszym przypadku byli wywaleni z roboty albo skazani na wiezienie, byla afera w USA i sady skazywaly sprawcow.

A Rosja to inny stan umyslu, tutaj oficjalnym kanalem plyna takie zdjecia, jeszcze sie tym chwala. Bandycki kraj.
@JanuszKarierowicz dokładnie, co innego twoje wspaniałe, cywilizowane USA którym się podpierasz, które przecież nigdy nie działało w ten sposób, a gdzież, to sami kulturalni, prawi i wspaniałomyślni ludzie, którzy żyją i działają w sprawie pokoju na świecie, koorwa śmiechu warte
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wcfilmowe: No bo żeby zrozumieć mój wpis trzeba mieć IQ >60. Abu Ghurajb skończyło się wielką aferą, wielu amerykańskich wojskowych postawiono przed sądem, skazano na kary pozbawienia wolności i zdegradowano. Poza tym nie o tym jest mój wpis, nigdzie nie zaprzeczyłem że Zachód nie stosuje tortur czy ich nie stosował. Przeczytaj wpis jeszcze parę razy to może załapiesz, o co chodzi i jaką różnice chciałem pokazać pomiędzy kacapią a Zachodem.
sie zastanawiam czy takie podejscie nie ma odstraszac potencjalnych następców.


@emjot86: o tym pomyślałem. Gdyby chcieli to ukryć to by im zrobili zdjęcia przed, albo zrobili makijaż i edytowali fotki, tymczasem mamy zdjęcia ze śliwami i opuchlizną niemożliwą do przeoczenia.
To nie jest przypadek.