Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jak takie FBI prowadzi obławę na terrorystów w lasach Arizony którzy chwilę wcześniej dokonali masakry, w końcu łapią podejrzanych i pierwsze co robią to ucinają złapanym uszy, znęcają się nad nimi, nagrywają z tego dumni filmy i kontynuują tortury na dołku, wszystko dokumentując i wypuszczając w sieć? xD Podejrzani albo zostaliby aresztowani zgodnie z protokołem, albo zastrzeleni przy próbie stawiania oporu. Nic mniej, nic więcej.

Rosja to zacofanie, bandytyzm, barbarzyństwo i terroryzm. Człowiek-małpa dopuścił do masakry własnej ludności mimo ostrzeżeń zachodnich służb, rosyjskie służby bezpieczeństwa nie były w stanie zapobiec tragedii, a kiedy już do niej doszło to zareagowały za wolno i nieskoordynowanie.

Kacapskim bandytom pozostało ucinanie uszu podejrzanym i grzanie propagandy w w sieci, jak wspaniale radzą sobie z terroryzmem xD Nie dajcie się zmylić - te działania kacapskich bandziorów w mundurach to próba zatuszowania absolutnej, absolutnej kompromitacji państwa terrorystycznego zwanego Rosją pod przywództwem człowieka małpy. Te działania doskonale też pokazują, na co jest przyzwolenie w Rosji i do czego bez mrugnięcia okiem są w stanie posunąć się Rosjanie. To jest przepaść cywilizacyjna Szanowni Państwo, pomiędzy nami a barbarzyńcami.

#rosja #ukraina #wojna #zamach
JanuszKarierowicz - Wyobrażacie sobie jak takie FBI prowadzi obławę na terrorystów w ...

źródło: image-1200x800-88

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
dla prostej gawiedzi to właśnie tak się powinno z nimi postąpić, bić, torturować, ucinać uszy co by zaspokoić w społeczeństwie głód zemsty. Wyobraźcie sobie że to było w polsce... byłby kwik jak stąd do dupy że chłopaki jedzą i piją w przytulnej celi za nasze zamiast rozwiązać sprawę szybko i skutecznie. Na arenie międzynarodowej, dla ludzi których nie dotyka to bezpośrednio to jednak takie rosyjskie podejście wygląda fatalnie.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: bo świat wschodu to dzicz , argument piesci i siniaka .
Ci którzy klaszczą że to takie fajne i bohaterskie nie różnią się niczym od tych zamachowców , przecież żeby bez żalu odciąć komuś jakąś część ciała samemu trzeba być psychopata
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Zakładając że złapani to faktycznie terroryści: jeśli istnieje jakakolwiek rzecz którą roSSja robi dobrze i którą moglibyśmy jako Zachód kopiować, to należy do niej traktowanie terrorystów. To skandal, że terrorystom przysługują jakiekolwiek prawa człowieka w sytuacji, gdy oni podstawowe prawo do życia odebrali setkom osób.


@azirck: Szkoda że się chwilę sam nie zastanowiłeś co napisałeś. Jak sam zauważyłeś, nie wiadomo czy to są terroryści. Jak można skazać
  • Odpowiedz
dla prostej gawiedzi to właśnie tak się powinno z nimi postąpić, bić, torturować, ucinać uszy co by zaspokoić w społeczeństwie głód zemsty. Wyobraźcie sobie że to było w polsce... byłby kwik jak stąd do dupy że chłopaki jedzą i piją w przytulnej celi za nasze zamiast rozwiązać sprawę szybko i skutecznie. Na arenie międzynarodowej, dla ludzi których nie dotyka to bezpośrednio to jednak takie rosyjskie podejście wygląda fatalnie.


@crejzus: Gorzej
  • Odpowiedz
@kwaz1: dobra dobra, ale w USA jednak ludzie za to bekneli, sprawcy w najlepszym przypadku byli wywaleni z roboty albo skazani na wiezienie, byla afera w USA i sady skazywaly sprawcow.

A Rosja to inny stan umyslu, tutaj oficjalnym kanalem plyna takie zdjecia, jeszcze sie tym chwala. Bandycki kraj.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz dokładnie, co innego twoje wspaniałe, cywilizowane USA którym się podpierasz, które przecież nigdy nie działało w ten sposób, a gdzież, to sami kulturalni, prawi i wspaniałomyślni ludzie, którzy żyją i działają w sprawie pokoju na świecie, koorwa śmiechu warte
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: No bo żeby zrozumieć mój wpis trzeba mieć IQ >60. Abu Ghurajb skończyło się wielką aferą, wielu amerykańskich wojskowych postawiono przed sądem, skazano na kary pozbawienia wolności i zdegradowano. Poza tym nie o tym jest mój wpis, nigdzie nie zaprzeczyłem że Zachód nie stosuje tortur czy ich nie stosował. Przeczytaj wpis jeszcze parę razy to może załapiesz, o co chodzi i jaką różnice chciałem pokazać pomiędzy kacapią a Zachodem.
  • Odpowiedz
sie zastanawiam czy takie podejscie nie ma odstraszac potencjalnych następców.


@emjot86: o tym pomyślałem. Gdyby chcieli to ukryć to by im zrobili zdjęcia przed, albo zrobili makijaż i edytowali fotki, tymczasem mamy zdjęcia ze śliwami i opuchlizną niemożliwą do przeoczenia.
To nie jest przypadek.
  • Odpowiedz