Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #wroclaw

Mireczki, jakie mieszkanie od dewelopera w centrum Wrocławia możliwie jak najtaniej za takie 2-3 pokoje? Wszystko na rynekpierwotny pl ma #!$%@? zapytaj o cenę nie chce mi się pisać miliona maili, a pod bk0 może na kogoś z rodziny drugie dobiorę xd termin oddania nie gra roli może być nawet 2k26
  • 11
@#!$%@? No deweloper w centrum oznacza 15k za metr i w górę, więc nie wiem jak chcesz to rozegrać nie gadając z nimi. Musisz walić prosto do deweloperów, na jednej inwestycji rozjazd cen moze wynosić 50%.
@#!$%@?: literalnie centrum to masz 18-25k za m2 (tak do 3 km od rynku). Później lekki zjazd tak na 12-18k ale to też tak na większych metrażach 70+. Braniborska to tak 16-18k, Pabianicka 18-22k, na Hubskiej lada dzień DD rusza ale ceny pewnie coś koło 16-18k. Na Krakowskiej masz DD za 13-14k i jakieś resztki z IMS ale nie wiem po ile.
@ostr_y: będzie coś tańszego od City Square od Atala w lokalizacji może nie ścisłe centrum ale też nie zadupie? Atmo, Nowy Grabiszyn, Central Park Wrocław, Stalova?

I wiesz może czy te ceny które podałeś są do negocjacji czy to są finalne już?
@#!$%@?: Jak w styczniu się orientowałem to braniborska czy przystanek Tarnogaj wychodziły ok. 13,5k/m2 (przy M3 60m2). Port popo podobnie. Stanęło na soltysowicach - 11,5k - ale z tego co widzę dziś to to samo mieszkanie (tylko powyżej i niżej) kosztuje już równe 100k więcej ¯\(ツ)/¯
@Wychwalany podobno Braniborska od DomDew w większym metrażu 13-14k. Hubska strasznie tajemnicza nic nie chcą puścić pary. Jedynie dowiedziałem się że ceny na większych coś koło 13k.
Czekam, aż za parę miesięcy ludzie zazczną się budzić z ręką w nocniku


@Darth_Gohan: Nie no co ty najlepsze interesy tak się robi. Jeszcze nigdy nikogo rodzina nie wyrąbała na kasę ( ͡° ͜ʖ ͡°)