Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Znacie to uczucie, że chcielibyście coś bardzo mieć, ale z drugiej strony jest to nie możliwe, bo ta rzecz np. nie istnieje lub prawa fizyki temu zabraniają? Ja tak mam w przypadku #zwiazki z #rozowepaski

Chciałbym mieć żonę i dzieci i poprawić też #demografia w tym kraju, ale wiem, że to nie możliwe. Nie możliwe, bo nie ma dziewic… do tego samie pijaczki i palaczki po karuzeli.

#takaprawda #przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 32
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i oto pojawiam się ja całą na biało , 27 lat dziewica , do niedawna szukałam męża żeby mieć dzieci ale mi już przeszło bo normalnych facetów , którzy nie są narcyzami nie ma
  • Odpowiedz
@StaryDziad12: jak zwykle takie stwierdzenia padają od osoby która zablokowałam za nękanie , obrażaj mnie dalej ale ja swoją wartość znam i wiem że zasługuje na coś lepszego niż osobniki z czarnej listy
  • Odpowiedz
@StaryDziad12: nie kłam od dawna mi ublizassz pod różnymi wpisami , dlatego wyleciałes na czarno
Najgorsze że taki świr mimo że sam ciągle atakuje to próbuje swoje #!$%@? przypisać komuś
  • Odpowiedz
@Linnior88: To nasza pierwsza wymiana zdań, a ty wariatko mi piszesz że OD DAWNA ci ubliżam pod różnymi wpisami. Mówisz że jestem świrem i ciągle cie atakuje.

Czyli dobrze napisałem.
Narcystyczna stara panna nie może się pogodzić z rzeczywistością xD

its over mirabelko
  • Odpowiedz
  • 2
@Linnior88 to najlepszy moment na to żeby ktoś się sam znalazł, tylko pamiętaj żeby nie odrzucać właściwych kandydatów z samego faktu, że nie szukasz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz