Wpis z mikrobloga

Bądz najzwyklejszym sebixem bez żadnego talentu.
Miej kanał na YT na którym mówisz czy coś ci smakuje albo nie.
Poleć do Miami.
Opowiadaj pierwsze 10 minut niesamowite i interesujące historie np. ile zapłacił za parking i pokazuj niezwykłe ujęcia miasta jak np. ciężarówke z plakatem czitosów.
Zapowiedz wejście do, w/g twoich informacji, najlepszej, najbardziej autentycznej kubańskiej restauracji w stanach. Na pewno są w niej ciekawe dania do spróbowania.
Zamów jajko sadzone, frytki, bekon, chleb i ziemniaczane krokieciki.
Powiedz, że ci to smakuje.
To tyle, idziesz dalej.



#gotujzwykopem #heheszki #ksiazulo #jedzzwykopem #youtube #chvjowycontent
  • 15
i wmówiłeś sobie, że nadajesz się do recenzowania jedzenia


@Polska2080: Skoro ktoś to ogląda i da się z tego żyć, to czemu tego nie robić?

żeby zjeść jajo z frytkami nie musi zaperdalać do Miami


@Polska2080: Tak wygląda kubański streetfood. A on recenzje głównie fastfoody. Wyszukana kuchnia to np. u Blatkiewicza.

A jednak obejrzałeś i dorzuciłeś wyświetlenie. Ja też obejrzałem i mi się podobało i na pewno obejrzę kolejne. Szkoda,
Tak wygląda kubański streetfood.


@Vadzior: serio w całym miami na śniadanie nie było nic bardziej interesującego niż kvrwa jajko sadzone i chleb?

Typ pojechał na pałe bez żadnego planu i sam powiedział, że ... nie wie co ma powiedzieć. 'Wygląda jak w GTA'. Ja yebie....
Połowa jego kanału to kebaby.


@Vadzior: I niech zgadnę, gość na nich je kebaby miejskie, gdzie 95% smakuje tak samo, i czasem powie że mu smakują a czasem że czegoś nie lubi np. kukurydzy w niej albo pomidora :D i tyle 'contentu'.

A ten tłuścioch na 99% się z nim zgodzi bo ciężko polemizowac ze smakiem tak dennym jak miejski kebs.
@Polska2080: Nie wiem, obejrzyj i zobacz na czym wyświetlenia robi. Z tego co kojarzę to je zarówno te tanie czy nawet specjalnie wybrane jako "najgorsze" z ocen google, ale i lepsze, bardziej w klimacie restauracji tureckich. I tak, komentarz wygląda na zasadzie tu mamy kukurydze, a tu pomidora.
Ale szacun, że potrafi to przekuć na pieniądze.


@sberatel: bardziej efekt kuli śnieżnej z subami, półmózgi oglądają bo inne półmożgi poleciły i tak miliony śledzą czy sebixowi smakuje mielone mięso i jaki farsz do pierogów lubi.

Pojechał do Miami i zamiast pójść spróbować coś ciekawego to idzie z dvpą na sadzone jajo. Dalej z tego kisne.

Choć pewnie jakby poszedł na coś bardziej wykwintnego niż frytki to pewnie by się zesrał
@Polska2080: kolego, ile merców za 400 koła kupiłeś w tym i zeszłym roku z pokazywania jedzenia gówna? Zapewne zero, a on co najmniej jednego (i to głównie wypłata za jeden tylko film). Więc możesz dalej go #!$%@?ć, że jest nikim, ale na końcu to on przyjdzie i będzie mógł nas wszystkich tu zebranych kupić i mieć w dupie, a ty dalej będziesz ujadać.
Bądz najzwyklejszym sebixem bez żadnego talentu.

Miej kanał na YT na którym mówisz czy coś ci smakuje albo nie.


@Polska2080:
"Bądź jakimś randomem z internetu bez żadnego talentu.
Miej konto na wypoku na którym dzielisz się swoimi przemyśleniami.

Pisz przez kilka minut swoje wypierdy o tym, że ktoś robi to co lubi i dodatkowo ma z tego kasę.
Nie rób żadnych ujęć, bo i tak nie masz co pokazać.

Jesteś Polska2080
@Polska2080: Pracuje od 15 lat w okolicach gdzie wychował się Księżulo czyli niedaleko warszawskiego Bródna. Znam bardzo dobrze bary/knajpki i inne kebabkownie z okolicy i często mamy odmienne opinie o tym co jak sanuje i wygląda.
Bekę mam z tego, że ludzie traktują go jako jakaś wyrocznie kulinarną. Każdy ma różne smaki itp.
No i podstawowa rzecz - On nie ma pojęcia o gotowaniu. Myli potrawy, składniki ect. Co w moim
@Polska2080: ogolnie kuchnia kubanska wywodzi sie ze strasznej biedy, a to co serwuja w miami to i tak najbogatsza jej czesc XD Na kubie polewaja rozgotowany makaron keczupem i ida do roboty na 16h cieszac sie ze maja pelen brzuch XD Wiec nie do konca jego wina