Wpis z mikrobloga

czyli twoje ex robiły to co żona nie będąc twoją żoną, słaba opcja xd


@girlsjustwannahavefun: nie, moje ex robiły to co każda dziewczyna robi, nie jesteś wyjątkowa i inna niż wszystkie, wybacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@girlsjustwannahavefun: xDDDD

Czytałaś w ogóle swój wpis i komentarze? xD

Wartość i pewność siebie to ma moja kobieta, która robi dużo więcej dla mnie niż jakieś śmieszne śniadanie bo to jest norma, ale też pomoc w firmie, pomaganie w budowie domu, ogarnięcie papierologii, masę załatwień, ogromne wsparcie które pomaga nam razem żyć coraz lepiej.

Wyobraź sobie, że nawet jej przez myśl nie przejdzie chwalić się tym przed nic nieznaczącymi anonimami (często
@girlsjustwannahavefun: zabolało, to dobrze :*

przekonania mnie że jestem mało wyjątkowa, przeciętna i nic nie warta xD nieźle fikołki.


prawda boli, wiem o tym :*

ona napewno Ci podziękuję jak się rozstaniecie i zostanie z niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Myślę, że podziękuje mi mając ze mną piękny dom i nowe auto które mam w planach jej kupić w podziękowaniu za jej poświęcenie.
Dobre kobiety doceniam i
@onsar: nie, ja po prsotu snuje teorie n twoj temat nie mając pojęcia o tobie dokładnie tak samo jak ty o mnie. Z tym, że ja Cię nie obrażam za to Ty próbujesz cały czas mnie zgnoić XD ja. Je potrzebuje aby mój mężczyzna mi kupował auto czy dom bo kupiłam to sobie sama :D a Tobie kochany Mirku życzę wszystkiego dobrego, aby układało Ci się w relacji i żebyś był