Wpis z mikrobloga

nie zaliczam kacapów do rodzaju ludzkiego. jeśli te stworzenia są absolutnie zafiksowane na tym żeby zamordować mnie i moją rodzine to ciężko żeby było mi przykro gdy w trakcie tej misji giną


@thorgoth: a skąd wiesz że zginęli tam same kacapy? Czy dla Ciebie każdy Rosjanin to kacap? Bo wiesz, od tego, do tego że każdy Niemiec to nazista, każdy Żyd to zwierzę, każdy Słowianin to podczłowiek to już jeden krok.
Ich społeczeństwo w większości popiera wojnę napastniczą,

statystyczna reszta popiera putlera i mordowanie Ukraińców


ci "zwykli ludzie" w większości popierają tę wojnę i popierają mordowanie dzieci, kobiety, starców tylko dlatego, że są Ukraińcami


@Brzydka_Prawda @EmDeCe @Commodore_64: @artur-klocek

Tak z ciekawości, to przystanęliście sobie na chwilę i zastanowiliście się skąd macie takie dane? Bo wiecie że cytujecie oficjalne rosyjskie sondażownie powielając ruska propagandę, nie? Rozumiem, że w to, że w Rosji były
@Gluptaki: nawet jeśli wybory zostały sfałszowane to nikt nie ma wątpliwości że rosjanie en masse popierają zbrodnie putina. Jeśli ktoś jest w tym kraju przyzwoity objawowo to siedzi w łagrze albo gryzie piach.
Jeśli nie osobiście, to na zasadzie współudziału poprzez bierność.


@MackaCthulhu: już widzę jak ty byś w rosji działał w opozycji xdd za pisem pewnie też byłeś, gdzieś można zobaczyć twoją działalność antypisowską, udzielałeś się gdzieś publicznie, krytykowałeś rząd?
Bo wiecie że cytujecie oficjalne rosyjskie sondażownie powielając ruska propagandę, nie?


@Gluptaki: A wiesz, że bardzo dużo ruskich mimo wszystko popiera "spec operację"? Starsze pokolenia marzą o powrocie do czasów ZSRR i uważają, że ta wojna to fajny sposób na udowodnienie światu, że "russia strong!". Nawet jeżeli jest inaczej, to nadal - #!$%@? im w dupę za marazm.

Wiecie, że za krytykowanie władzy czy nawet użycie słowa wojna w Rosji można
@motilal: przecież ci ludzie popierają Putina i mordowanie cywilów.(szczególnie mieszkańcy Moskwy i okolic) Terroryści pozabijali terrorystów. Gwarantuję że oni też się cieszyli z mordowania ukraińskich cywilów. Generalnie normalni, przeciwni wojnie Rosjanie dawno wyjechali z kraju i nie chcą mieć z Rosją nic wspólnego.
@motilal: ja ja a Niemcy byli uciskani przez złych nazistów, a wojna była Hitlera. O obozach nic nie wiedzieli. Trzeba współczuć bombardowania niemieckich miast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Averte 1. Niektórzy, wąskie grono, potrafią się przeciwstawić. 2. Czy PiS kiedykolwiek napadł na inne państwo i mordował jego obywateli? Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Poza tym brałem udział w manifestacjach anty-pis i jeśli bardzo ci na tym zależy, to możesz się nawet dokopać do tego u mnie na wykopie.
@motilal: To bardzo proste - nie jest to nic osobistego, to mogli być na prawdę porządni ludzie. Po prostu mamy wyssane z mlekiem matki pragnienie zapewnienia ludowi, który od setek lat nas nęka i skutecznie, regularnie obniża jakość naszego życia piekła ¯\(ツ)/¯
@motilal: Już to wielokrotnie pisałem na wykopie - rosjanie nie są ludźmi

"Mam wrażenie, że niektórym rusofobia tak bardzo przeżarła umysł, że bardzo chętnie by kogoś zamordowali tylko dlatego, że jest z Rosji"

Dowolny rosjanin bardzo chętnie by cię zamordował tylko dlatego, że jesteś z Polski
Nie wiem jak bardzo nasrane we łbie trzeba mieć, żeby cieszyć się z tego, że zwykli ludzie, którzy poszli na koncert, zginęli w zamachu terrorystycznym


@motilal: nie trzeba mieć w ogóle. Wystarczy że odpalasz wideo i usmiech sam się pojawia. I jacy ludzie niby zginęli? Co to za fakenews?
bardzo chętnie by kogoś zamordowali tylko dlatego, że jest z Rosji.


@motilal: nie wiem, dlaczego posądzasz innych o takie rzeczy. Ja wcale nie cieszę się, że ktoś zginął zamordowany tu czy tam , bo to też człowiek, obojętnie, co na ten temat mówią głupcy. Niemniej, w "Krokusie" zginęli ludzie, którzy w 99,9% popierali "specjalną operację" na Ukrainie oraz twierdzili, że jeśli Putin tak robi, to znaczy, że tak trzeba. Ludzie, którzy