Wpis z mikrobloga

  • 2
@Stabilizator btw. z racji na coraz bardziej napiętą sytuację, dziwi mnie przyzwolenie na funkcjonowanie takich szmat jak wy. Mam nadzieję, że niedługo gilotyny pójdą w ruch
  • Odpowiedz
@zajencow: Baranie ok , co do Litwy niech protestują w naszym interesie brawo,
ostatni to podał dalej , i tak jest czy ci sie to podoba czy nie to ruski sa nakręcani na nas a Polacy na ruskich tak to działa a teraz napisz mi z czym się nie zgadzasz co napisałem baranie.
Tak gilotyniarzu ty pierwszy pójdziesz
  • Odpowiedz
  • 3
@Stabilizator tak, tak zły zachód skłóca nas wielkich Słowian a my głupki się dajemy rozgrywać... przecież Rosja to taki pokojowy naród, kraina mlekiem i miodem płybąca gdzie wychodki wykończone są złotem:p amebo. Wypier.dalaj
  • Odpowiedz
  • 2
@Stabilizator ale tu nie ma nic do argumentowania bo to jest dla każdego kto nie tęskni za ruskim mirem oczywiste, że Rosja od zawsze była krajem o skrajnie imerialistycznym nastawieniu, dodatkowo każdy kto nie ma gwoździa w mózgu kojarzy jak wygląda bycie pod butem mateczki rosyjki. Dlatego nie wiem co ja takiego powiedziałeś co miałoby skłaniac mnie do dyskusji poza bzdetami o rzekomym podscycaniu nastrojów antyrosyjskich w pl
  • Odpowiedz
  • 2
@Stabilizator już nie mówiąc o tym, że dyskusja z kimś kto uważa, że nie jest w pl interesie aby bronić tego aby nie graniczyć na całej wschodniej linii z Rosją mija się z celem bo świadczyć może, że mam do czynienia z debilem lub sprzedajną szmata
  • Odpowiedz
imś kto uważa, że nie jest w pl interesie aby bronić tego aby nie graniczyć na całej wschodniej linii z Rosją mija się z celem


@zajencow: Gdzie jak tak napisałem?? Ty masz serio jakieś urojenia
  • Odpowiedz
  • 1
@Stabilizator taaaa. Obrona w pierwszym twoim wpisie tweeta zyeba Roli "stop podżegaczom wojennym" poprzez narracje konfy że to nie nasza wojna to wcale nie narracja prokremlowska.
  • Odpowiedz
@zajencow: dziwne czasy nastały. Konserwy i faszole zgrywają pacyfistów, kiedy libki i lewacy interesują się przeszkoleniem wojskowym ¯\(ツ)/¯
Obyś żył w ciekawych czasach xD
  • Odpowiedz
@Stabilizator a czemu Polak pisze o lituanizacji Wilna skoro to miasto od 1945 r. należy do Litewskiej SRR, a od 1990 r. Litwy? Może rzeczywiście lepszym przykładem byłoby Oppeln czyli Opole i oburzenie AfD, że polskie władze na Opolszczyźnie zamykają szkoły mniejszości niemieckiej, bo rzeczywiście we Wrocławiu i okolicach nie ma mniejszości niemieckiej, a na Opolszczyźnie owszem.
  • Odpowiedz