Wpis z mikrobloga

transmitowała na żywo konwencję #konfederacja


@jaroty: Do tego Bosak był gościem "Młodzież kontra", dodatkowo obecne TVP pamięta o ich istnieniu i ich przedstawiciele są regularnie zapraszani do programów typu "Forum", "Woronicza 17" itp.

Wcześniejsze TVP o nich zapomniało.
Wczoraj w Forum nawet przedstawiciel PiS się pojawił, przestali bojkotować nowe TVP.
  • Odpowiedz
@jaroty: Dzięki za foto, dzisiaj widziałem jak transmitują konferencję 3D i zastanawiałem się, czy pokażą też PiS/Konfederację, teraz wiem.
  • Odpowiedz
@General-franco
Proste, oni dla jaj pokazują konferencje opozycji, a psychofani Tuska łykają to po same kule.

Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.

Dla jaj się ruchali, potem dla beki mnie
  • Odpowiedz
@DRESIARZZ cieszę sie, że powrócili do formatu Młodzież Kontra. Konfiarze powinni się też cieszyć, że wróciła normalność do TVP, tacy jak Berkowicz czy Sośnierz wybili się na tym programie za czasów poprzednich rządów platformy, często występowali w młodzieżówkach na publiczności. Słynne programy z korwinem jak np. rurrururkowce to wszystko było w tvp. W ostatnich 8 latach jedyne z czego pamiętamy tvp to tępa propagdanda.
eleganckichlopak - @DRESIARZZ cieszę sie, że powrócili do formatu Młodzież Kontra. Ko...

źródło: temp_file1982985931148145112

Pobierz
  • Odpowiedz
@jaroty: bo TVP PiS to debile byli. Cenzurując konfe strzelili sobie w stopę windując Trzecią Drogę. TVP PO wie, że pokazując ich konferencji to podpompowanie konfiarzy kosztem PISu. Ale to trzeba trochę w szachy umieć grać, a nie #!$%@? w wojnę albo "czerwona wygrywa, czarna przegrywa".

Ps. To nie jest żaden pluralizm, a strategia. I dobrze.
  • Odpowiedz
  • 1
@mocarny_knur dla PiS był to wyczyn, ale przecież się niczym nie różnią ().

Może kiedyś ludzie zrozumieją, że kilka partii sprawujących władzę może wyjść tylko na korzyść Polakom bo będą torpedować swoje głupie pomysły. Czasami oczywiście będą zbędne tarcia, ale wszystko lepsze niż władza jednej partii.
  • Odpowiedz
@jaroty: Jak PiS przejął władzę, to na początku też Konfę pokazywał (elementy składowe Konfy).
Też było gadanie, że o, teraz zaczęto ich pokazywać. xD
Wszystko identyko. PiS PO jedno zło!
  • Odpowiedz