Wpis z mikrobloga

nofap to sciema dla #przegryw każdy zdrowy facet, samotny lub w zwiazku powinien conajmniej raz na tydzien zjechać na ręcznym, na własnym przykładzie, spotykam się z młodą julką, stwierdziłem, że zrobie NoFapa żeby być lepiej przygotowanym i co? Po trzech tygodniach zacząłem simpować i czułem, że jestem tym słabszym w relacji i ze przestaje mieć jakiś wpływ na, to jak ta relacja się potoczy, od kiedy nie przejmuje się zadnymi nofapami czuje, że kontroluje swój popęd i zachowanie, mogę kalkulować, trochę pograć i być panem sytuacji i całej znajomości, nie czuje się tym słabym zagubionym simpem XD #p0lka
  • 7
  • Odpowiedz
@Godir17: No-fap to broscience. Temat był badany przez naukowców pod względem no-fapu na produkcję testosteronu u mężczyzn i wyszło, że faktycznie no-fap zwiększa teścia, ale tylko w okresie 7-10 dni bez masturbacji - po tym okresie teść zamiast rosnąć zaczyna spadać i może spaść nawet niżej niż przed no-fapem.
  • Odpowiedz
@Szymek_mol: https://www.fabrykasily.pl/porady/czy-masturbacja-obniza-poziom-testosteronu

Samo badanie było gdzieś po angielsku w necie, ale nie mogę teraz znaleźć. Nie zmienia to faktu, że no-fap dłuższy niż te 10 dni to głupota i zrobi więcej złego niż dobrego. Ba, teraz wychodzą badania z lepszą metodologią, które twierdzą, że wytrysk praktycznie wcale nie zmniejsza testosteronu i nawet jak będziesz walił codziennie to jakoś mocno ci teść nie spadnie. Co innego przepalone styki od chronicznej masturbacji (szał
  • Odpowiedz