Wpis z mikrobloga

W sumie to się dość klei:
- brak AC
- OC sprawcy się wypięło, bo #!$%@? zaparkował i jest współwinny
- wrócił na kółkach, żeby nie generować dodatkowych kosztów i opchnąć przyczepę na części / szrot
- głupio mu się przyznać, że przez własną głupotę wtopił 200-300k
- „koniec” z kamperowaniem, od dzisiaj będzie latał na farmie za kurczakami

#kikiswiat
  • 38
@FunkyMonkey: masz, dokształć się. No chyba, że jesteś specjalistą od hiszpańskiego ruchu drogowego, to mnie oświeć.
https://www.google.com/amp/s/moto.infor.pl/prawo-na-drodze/stluczki-i-wypadki/5412978,Kolizja-ze-zle-zaparkowanym-samochodem.html.amp
Gdyby było tak jak mówisz, to nic tylko tłuc po źle zaparkowanych samochodach. Jasiu nie jest tytanem intelektu, ale ty jesteś jeszcze głupszy od niego.
@zdrajczyciel: co to ma do sytuacji, gdzie samochód uderzył w przyczepę, która nie była w ruchu? Następny co śmieje się z Jasia, a jest głupszy od niego. Najwyżej dostanie mandat za złe parkowanie, ale jeśli nie dostał go od razu, to raczej już nie dostanie. Policja w Hiszpanii jest bardziej liberalna i nie będą się wykłócać o 20cm.
@Kuntakintos: Niezły chłopski rozumek jesteś. Masz wyżej link do przepisów dot. parkowania w hiszpanii, ergo skąd wiesz jełopku jak HISZPAŃSKI ubezpieczycie interpretuje winę? Bo to o ubezpieczyciela chodzi a nie o Policję xD

W dupie byłeś gówno widziałeś
@FunkyMonkey: gówno prawda że "współwinny" - przepisy w PL i całej UE mówią jasno - nawet jakby jaś zaparkował na środku drogi i wyszedł, to wedle podstawowej zasady: pojazd stojący nie jest winny kolizji - tylko pojazdy w ruchu, nawet jakby się toczył bez ręcznego, może być sprawcą. Co innego mandat za złe parkowanie, ale tutaj nawet tego jasiu by nie dostał, nie przesadzaj.
@zdrajczyciel: co mają przepisy dotyczące parkowania, do #!$%@? w jego stojącą bez ruchu przyczepę? Serio jesteś, aż tak głupi? Wklej jeszcze przepisy o oświetleniu i powiedz, że miał żarówkę od rejestracji przepaloną, to ubezpieczyciel mu nie wypłaci pieniędzy. Jasiu przy tobie to tytan intelektu.
@Kuntakintos: Chłopek roztropek dalej brnie w zaparte, że źle zaparkowany pojazd, wystający poza obrys miejsca na pas ruchu nie ma znaczenia xD Beka z ciebie. Obyś miał wypadek to cię nauczy ubezpieczalnia myślenia i prawa
@FunkyMonkey: wklejasz POLSKI przepis kodeksu cywilnego, do zdarzenia w ruchu drogowym zaistniałym w Hiszpanii? W jaki sposób Jasiu przyczynił się do wypadku, skoro przyczepa była bez ruchu z prawidłowym oświetleniem odblaskowym, zaparkowana na miejscu parkingowym? Przyjdę tutaj jak Jasiu dostanie hajs z odszkodowania i przypomnę wam jakimi debilami jesteście.
@FunkyMonkey: niestety i tak tego nie zrozumiesz - według twoich chorych wizji jak na parkingu stoi auto lekko na linii, ale niedowidzisz i źle kierujesz i zahaczysz to zaparkowane auto, to jest wina tego martwego pojazdu, że go zahaczyłeś - taka logika od du..y strony. MEGA, aż podziwiam tak głupie podejście do życia.
@hecol - kolejny, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. xD

Nie wiem czy dam radę łopatologicznie Wam to wytłumaczyć, ale spróbuję. Nikt nie zaprzecza, że to w Jasia jebnęli, że Jasia tam nie było, że to sprawca się w niego wbił. Kwestia taka, że OC sprawcy nie będzie chętne do wypłaty odszkodowania przez to, że Jasiu miał zamiar przez 2 miesiące stać nieprawidłowo zaparkowaną przyczepą. xD Przeczytajcie cały wątek, przeczytajcie dosłownie PIERWSZY
@FunkyMonkey: z każdym wpisem pogrążasz się bardziej. Wkleiłem link do artykułu o polskim prawie drogowym i zaznaczyłem, że jeśli masz wiedzę, że w Hiszpanii jest inaczej, to mnie oświeć. A ty za dowód podajesz Polski Kodeks Cywilny. Czuję się, jakbym rozmawiał z małpą.
@Kuntakintos: Nie wiem w jaki sposób się pogrążam, skoro to Ty nie potrafisz się odnieść do wszystkich „zarzutów”, a do tego ciągle próbujesz mnie obrażać czy dyskredytować. :P „upośledzony”, „dokształć się”, „głupi”, „głupszy do Jasia”, „tytan intelektu”, „debil”, „rozmawiam z małpą”. Najniższy poziom dyskusji. :P