Wpis z mikrobloga

Tak wgl to nie wiem kto wymyslil zeby tą edycje igrzysk gladiatorów robić w boksie
To bedzie takie nudne i bez emocji bo np. jak ktoś wleci w Olejnika to w boksie sie odrazu położy po 1 ciosie i bedzie liczenie a w mma by musiał walczyc o życie jakby go #!$%@? w parterze
@Bezi77 @Prime_Show_MMA
Mam nadzieje ze jest jeszcze szansa na zmienie formuły z boksu na MMA bo jesli nie to zobaczycie ze to bedzie jedna wielka #!$%@? i liczenie co chwile jakiegos #!$%@? co bedzie sie kładł od podmuchu wiatru
#famemma
#primemma
MarcinE45 - Tak wgl to nie wiem kto wymyslil zeby tą edycje igrzysk gladiatorów robić...

źródło: temp_file1415516476230436538

Pobierz
  • 8
@MarcinE45: @kulis A ja właśnie bym zostawił boks, we freakach walki k1/boks w małych rękawicach mocno oddają i ogląda się je przyjemniej niż mma.

Poprzedni turniej był ciekawy ale wlasnie boks w małych rękawicach może sprawić, że ten będzie jeszcze ciekawszy. W każdej walce był jakiś paralityczny pojedynek z przytulaniem się i kulaniem po podłodze. Olejnik z wiewiórem, lasik z harasiem, Olejnik z harasiem. Kiedy zostawało 2 vs 1 to 2