Wpis z mikrobloga

@obszarnik: moim zdaniem to jest prowokacja taka jak miała miejsce w Czeczenii czy Gruzji. Ruscy to ścierwa i nawet swoich obywateli wykończą jeśli pozwoli im to na osiągnięcie jakiegoś celu.
  • Odpowiedz
@obszarnik: stary, ale nie tak łatwo zamachu dokonać, są jeszcze służby. W Polsce co jakiś czas się słyszy, że rozbili kogoś, kto planował zamachy i dywersje, przecież ruskie służby pewnie bacznie obserwują Ukraińców w kraju obecnie
  • Odpowiedz
@obszarnik: możliwe, aczkolwiek IS przyznało się do tej jatki. Na początku myślałem, że alkoholik miedwiediew i cała świta rzuci oskarżenia w kierunku Ukrainy.
  • Odpowiedz
@filip-m: ale po co w tej chwili im to? Wystarczającym pretekstem jest atak tych wolnych Rosjan. I łatwiej byłoby ustawić im samochód z materiałami wybuchowymi. Teraz pojawia się głosy, że słuzby nie ogarniają sytuacji, krytykowanie władzy. Ogólnie to jest dziwna akcja, osoby wchodzące tak to trochę kamikadze. Bomba to mniej ryzykowne. ISIS też nie zyskuje na tym. Bo ruscy traktowali dość neutralnie, bo sprawiają problemy Amerykanom i Turcji. Jedynym wyjaśnieniem może
  • Odpowiedz
@obszarnik jak widać Rosja może robić wszystko. Potem ludzie gadają że to wina Ukraińców bo czują się bezkarni mówiąc że to wina Rosji i false flag. Co nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@obszarnik: no i? Nikogo nie powinno dziwić, że jakiś Ukrainiec, któremu zamordowano rodzinę, postanowił zrobić taki zamach.

Osobiście jestem w szoku, że takich incydentów w Moskwie nie ma praktycznie wcale, a jeśli już, to na mikroskopijną skalę.
  • Odpowiedz