Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde chuopu się robtoa cud malina kończy w Niemczech. Siedzę tu 10 rok i chyba będę uciekał tak się wszystko pitoli. W jeden firmie kilka szczebli "kariery" heh doszedłem do takiego momentu, że siedziałem na nockach w kanciapie i nosa nie wychylałem na produkcje. Robiłem jako operator cnc później jako tam paź co innych zastępował na maszynach jak byli chorzy finalnie robiłem 10 dni na 20 w miesiącu może, potem dali mnie na mechanika na dział utrzymania ruchu i na sam koniec pisałem programy ustawiałem maszyny i optymalizowałem proces. Nowy udziałowiec przyszedł stary poszedł na emeryturę i się kończy tango argentino. Zredukował załogę a reszcie dołożył roboty i poucinał różne dodatki stażowe czy inne duperele. Wiadomo koniunktura trochę gorsza się zrobiła ale to nie powód zeby ludziom ucinać pensje tłumacząc ze trzeba sie na kryzys prazygotować hehe. Jako polska cebula wlasnie siedze na zwolneniu 3 raz od poczatku roku. Mam nadzieje, że mnie zwolnia i przytule jeszcze odprawe z 20k euro na łape. I tak sie konczy niemiecki sen. Joł. #emigracja #pracbaza #niemcy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4