Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, poradźcie mi coś, bo nie wiem…Siedzę już bardzo długo (ponad rok) na tinderze i nie mogę znaleźć nikogo do związku.
Szukam faceta po 30 i na tinderze to może jeden na 50 jest przystojny. Ostatnio spotkałam się z naprawdę przystojnym facetem, ale jest obcokrajowcem i nie do końca wszystko rozumiem xd facet jest przystojny, ma dobrą pracę i nie ma dzieci.

Latwiej było znaleźć młodszego, który jest przystojny.
Spotkalam się nawet z kilkoma poniżej 30, ale do związku to oni się nie nadają.

Ryzykować z obcjokrajowcem, czy znaleźć sobie młodszego, ale przystojnego?

Szukam do związku, bo na jeden raz to łatwo kogoś znaleźć.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wszyscy przystojni już są zajęci, szukaj księcia przez następne 10 lat, pewnego dnia się obudzisz i okaże się że w twoim zasięgu będą jedynie rozwodnicy po 40, zakolaki, karły i kilku przystojniaków z bąbelkami.

Szukam do związku, bo na jeden raz to łatwo kogoś znaleźć.

Czyli dajesz za darmo przystojniakom, ale od kandydata do związku to już długa lista wymagań?
Ja mam na to określenie Free Candy, dajesz chadom za
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: może ma fetysz, że buzia musi być ładna, a reszta nieważna

Najśmieszniejsze, że tacy lalusie są wychowani przez matki, które lubią mieć wszystko pod kontrolą, w szczególności potencjalne synowe

Oczywiście nie generalizuje ale kilka historia słyszałem, mamusia niczym herszt bandy w rodzinie (łącznie z kontrolą konta synusia i pieniędzy z wesela); inny to gej; jeszcze inny ok, ale za to z historią, bo była żona czuła wiatr we włosach i
  • Odpowiedz
Szukam faceta po 30 i na tinderze to może jeden na 50 jest przystojny


@mirko_anonim: musisz się bardziej postarać żeby mnie zabawiać wpisami, może dodaj że może mieć problemy psychiczne aby był przystojny czy coś, nie wiem, kombinuj, musisz się postarać.
  • Odpowiedz
zajebiste kryterium - żeby był przystojny.


@bukszpryt: chyba już wszyscy się zdążyliśmy nauczyć czemu kiedyś popularne były małżeństwa aranżowane, a za kobietę decydował jej ojciec albo bracia ^^
  • Odpowiedz