Wpis z mikrobloga

#punk #punkrock #hardcorepunk #crust i troszkę #metal
#cultowe (1275/1000)

Venomous Concept - Rhetoric z płyty pt. Retroactive Abortion (2004)

Ostatnio często mi się losują płyty, będące kombinacją hc punku z jakimiś elementami metalu. Tu np. mamy do czynienia z połączonymi siłami Napalm Death i Brutal Truth, z wsparciem Buzza Osbourne'a z Melvins (to jedyna ich płyta na której sie udzielił, a szkoda że tylko jedyna). Panowie postanowili grać szaleńczy hc punk ocierający się o grind (lub też odwrotnie). Nie no, nie wiem co postanowili, oceniam co im wyszło :D

Moją ulubioną ich płytę, 12 lat młodszą niż ta (Kick Me Silly - VC III), postowałem już jakiś czas temu, za to dzięki ciągnięciu czy tam pchaniu wózka pt. #cultowe właśnie się dowiedziałem że w lutym 2023 wydali coś nowego długogrającego. Trza sprawdzić.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #punk #punkrock #hardcorepunk #crust i troszkę #metal
#cultowe (1275/100...