Wpis z mikrobloga

#anime #animedyskusja
Otwieram kącik skarg i zażaleń na dzisiaj zakończoną adaptację Sousou no Frieren.

Osobiście, o ile nawet dobrze mi się oglądało pierwszą część, #!$%@?ąc zupełnie od wynurzającego łeb moodu typu "krucafuks czego te ludzie tak krótko żyjom ehh," to w zasadzie cała druga połowa egzaminowa to jakieś kompletne nieporozumienie.
tobaccotobacco - #anime #animedyskusja
Otwieram kącik skarg i zażaleń na dzisiaj zako...

źródło: frieren_crying

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
ost mógłby być bogatszy. był dobry ale wydaje mi się, że było sporo recyklingu. do niczego innego się nie mogę przyczepić
  • Odpowiedz
@Bpnn: trzeba było sprawdzić demografię (nie gatunek). To od początku był shounen. Po prostu kierunek historii nie był od początku nastawiony na walki

Odnośnie bajki: może być. Trochę przehajpowana, ale jest to tytuł wykonany solidnie. Coś się obawiam, że anime Chi nie dostanie od Madhouse tak dobrej adaptacji
  • Odpowiedz
@tobaccotobacco: Mogę tylko powtórzyć za niektórymi przedmówcami: arc z egzaminem, w porównaniu do pozostałych odcinków, na minus. Po pierwsze trwał zbyt długo, a po drugie za dużo czasu antenowego dostały randomy nieistotne dla głównych bohaterów. Mimo tej rysy całościowo topka, bo pozostałe odcinki i ogólnie aspekty wizualne windują Frieren bardzo wysoko. No i 2 ostatnie odcinki trochę uratowały ostateczny odbiór, bardziej nawiązując klimatem do pierwszej połowy.
  • Odpowiedz