Wpis z mikrobloga

Jak ty się w ogóle odżywiasz??? Przecież to wygląda jak jakaś parówka dla psa!

#jedzzwykopem #jedzenie #mcdonalds #fasfood #przegryw
C....._ - Jak ty się w ogóle odżywiasz??? Przecież to wygląda jak jakaś parówka dla p...

źródło: 64a54391f259c_o_large

Pobierz

Co wybierasz??

  • Rak gardła 3.5% (4)
  • Rak trzustki 3.5% (4)
  • Rak Wątroby / Marskość wątroby 2.7% (3)
  • Żylaki przełyku 3.5% (4)
  • Rak żołądka 1.8% (2)
  • Rak jelita grubego 5.3% (6)
  • Miażdzyca i otyłość z cukrzycą 9.7% (11)
  • Nadciśnienie i brak płodności 23.9% (27)
  • Rak odbytu 12.4% (14)
  • Nie jedzenie fastfooda i bycie zdrowym!! 33.6% (38)

Oddanych głosów: 113

  • 17
  • Odpowiedz
ciekawe kiedy zdechnę bo jem tego sporo xD


@Vadzior: Długo Długo najpierw będziesz się zmagał z rakiem.... albo stłuszczeniem wątroby i wtedy coś zrozumiesz, możliwe że zapalenie trzustki pierwiej będzie
  • Odpowiedz
@Chio_: trudno xD
ogólnie to jem tylko gastro, oczywiście mak i inne bk, kfc, max itp to tylko mały udział mają w całościowej mojej diecie ale w rekompensacie dorzucam codziennie tak z 1kg+ warzyw, owoców i kiszonek, no jakieś tam superfoodsy, orzechy, itp
póki co żyje i jestem chyba zdrowy
pewnie alko który też lubię robi większe spustoszenie w bebechach niż jakiś tam mcdonald. Dobrze, że chociaż fajki rzuciłem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
pewnie alko który też lubię robi większe spustoszenie w bebechach niż jakiś tam mcdonald


@Vadzior: Właśnie alkohol zdrowszy.... Alkohol to alkohol a w mc masz pierdyliard nieznanych substancji spulchniających bułeczki. Alkohol oczywiście też ma zły wpływ i powoduje choroby, ale w połączeniu z mcdonaldem tworzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz dokładnie co
  • Odpowiedz
@Chio_: trudno, jestem świadomy, wole 10 lat żyć i jeść jak chce, niż 50 i się ograniczać. A póki co prawie 4 dychy na karku i badania które miałem do operacji (kręgosłupa, nie raka xD) wyszły prawie ok, a to co wyszło źle to był skutek brania leków i stanu zapalnego i teraz już po wszystkim to wróciło do normy.
  • Odpowiedz